Hľadať

Marina de Bourbon – Pink Princesse

Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna mladá, krásna, veselá a romantická princezná, ktorá, tak ako všetky dievčatá v jej veku, snívala o svojom očarujúcom princovi. Život bol pre ňu prechádzka ružovou záhradou, veselý a bezstarostný, plný šťastných, no odkedy stretla svojho princa, aj smutnejších okamihov.

Keď jedného slnečného dňa ležala v tráve, zacítila vo vzduchu neopísateľnú sladkú a šumivú vôňu. Bola jemná a iskrivá, miešali sa v nej tóny ovocia a kvetov a niečo záhadné, čo uchvátilo jej dušu aj zmysly. Princezná si pomyslela, že taká vôňa by určite zaujala aj jej princa a rozhodla sa ten radostný pocit zachytiť v parfume. A tak vznikla nová vôňa Marina de Bourbon Pink Princesse.

Pink Princesse je kvetinová-pižmová vôňa, ktorá opantá všetky vaše zmysly. Vôňu otvárajú ovocné tóny citróna, brazílskeho korenia, hruškového nektáru a jablka Pink Lady. Srdce vône vás očarí tónmi bieleho čaju, frézie, bulharskej ruže a ružového čaju. V základe sa napokon vynoria tóny vetiveru, cédra a pižma.

Vôňa Pink Princesse je iskrivá a svieža, očarujúca a živá, jemná a zároveň zmyselná.


Flakón a balenie

Flakón vône je priezračný, čistý a veselý. Čistota jeho tvarov kontrastuje s moderným kovom, transparentno-ružovou kombináciou farieb a barokovo tvarovaným uzáverom. Spodná časť flakónu a uzáver sú jemne tónované, uzáver je svetloružový a spodná časť tmavoružová. Vrchnú časť flakónu zdobí kovový golier. Džínsová potlač vonkajšieho balenia mu dodáva mladistvý a svieži vzhľad.

Pink Princesse línia:

Parfumovaná voda                  30 ml
Parfumovaná voda                  50 ml
Parfumovaná voda                100 ml

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.parfums-marinadebourbon.com

Mohlo by sa Vám páčiť