Hľadať

Mercedes-Benz Fashion Week sa presťahoval do New Yorku

S módnymi týždňami akoby sa vrece roztrhlo. Po Madride sa festival módy presťahoval do „veľkého jablka“ – New Yorku. Návštevníci majú už od 9. februára možnosť sledovať módne kreácie známych i menej známych módnych návrhárov v známom Lincolnovom centre v Damrosch Park. Zdá sa, že fanúšikom zima neprekáža a každý deň sa snažia stretnúť svoje obľúbené osobnosti módy, redaktorov, štylistov či modelky a modelov.

Mercedes-Benz Fashion Week aj naďalej púta pozornosť popredných svetových módnych návrhárov a značiek„, hovorí Peter Levy, viceprezident a generálny riaditeľ, IMG FashionWorldwide. „Každý módny je akousi výstavnou vitrínou pre známych dizajnérov, ale takisto predstavuje šancu pre nové nádejné talenty. Sme vzrušení a nedočkavo sa tešíme na všetkých našich hostí„.

Zo zoznamu mnohých známach mien spomenieme aspoň niektoré: Chadwick Bell, Rebecca Minkoff, Nicole Miller, Káťa Leonov, Lacoste, Porter Grey, Hervé Léger Max Azria, DKNY, Diane von Furstenberg, Carolina Herrera, Donna Karan New York, Badgley Mischka, Vera Wang, Narciso Rodriguez, Michael Kors, Ralph Lauren, Calvin Klein a mnohí iní.

Mercedes-Benz Fashion Week v New Yorku je medzinárodne uznávané podujatie, ktoré prináša novinky v oblasti špičkovej módy„, povedala Lisa Holladay, manažérka marketingu Mercedes-Benz USA. „Prežívame príjemné napätie z toho, aké zaujímavé kreácie predvedú talentovaní a známi dizajnéri v tejto sezóne„.

Hlavným sponzorom eventu je automobilka Mercedes-Benz a taktiež ďalšie významné spoločnosti ako, DHL, American Express, Maybelline New York, Diet Pepsi či Fiber One.

Words: CALVERA/ Image.net

Photos: Image.net

www.mbfashionweek.com

Mohlo by sa Vám páčiť