Hľadať

Mercedes si získal Kim Cattrall

Všetko sa udialo počas udeľovania cien Laurens World Sports Award 2008 v polovici februára tohto roku v ruskom Petrohrade. Obľúbená postava seriálu Sex and the city – Samantha Jones, čiže herečka Kim Cattrall, okrem odovzdávania ceny Lewisovi Hamiltonovi, alias hviezdnemu pilotovi F1, stačila udeliť aj niekoľko rozhovorov.

Najdiskutovanejšou témou bola jej nová láska. Kim sa priznala k veľmi kladnému vzťahu k značke Mercedes a modelu GLK, malému SUV, ktorý svet uzrie oficiálne až v decembri 2008 a na druhej strane oceánu až o mesiac neskôr, čiže v januári 2009. Fanúšikovia tejto značky však budú môcť vidieť nový model v horúcej letnej novinke – vo filmovom spracovaní úspešného seriálu Sex and the city.

Vďaka Mercedesu vám môžeme priniesť krátky rozhovor s Kim Cattrall, v ktorom sa vyznáva k svojmu vzťahu k luxusnej značke.

Kim, počuli sme, že v novom filme Sex and the city budete účinkovať s novým kolegom, Mercedesom, ktorý ešte nikto doposiaľ nevidel?
Áno, počas filmovania bol mojím partnerom Mercedes GLK, ktorý prilákal do Beverly Hills neuveriteľné množstvo fotografov. Počas nakrácania na pľaci som premýšľala nad tým čo ich tak nesmierne priťahuje. Prísne strážený, nový Mercedes GLK, alebo niečo iné? Potom som zistila, že najviac ich priťahovala prístrojová doska, ktorá ma tak po prvýkrát v histórii zatienila. Fotografovia sa viac zaujímali o auto, než o mňa. (smiech)

Vás zatienilo auto?
Áno, úplne. Odhadujem, že toto sa nepodarilo doposiaľ žiadnej inej modelke.

Jazdili ste už niekedy na vozidlách Mercedes?
Práve som si objednala model SL. S Mercedesom som mala romantický vzťah už dlhý čas, hlavne keď som ešte zápasila o herecké príležitosti. Momentálne som však veľmi šťastná, že som natoľko úspešná, aby som mohla jeden naozaj vlastniť.

Prečo ste si vybrali práve Mercedes? Zaujal vás jeho štýl, alebo technická stránka?

Myslím si, že Mercedes predstavuje skvelý výsledok práce ľudí, ktorí majú zmysel pre eleganciu a vášeň. Keďže som hrala dlhší čas veľmi vášnivú ženu, myslím si, že tieto vlastnosti sa dokonale prepojili s mojou hereckou kariérou i súkromným životom. Akoby kráčali spolu ruka v ruke. Na druhej strane sa cítim bezpečne vo vozidle, ktoré už svojím výzorom zaručuje pohodu. Keďže žijem v New Yorku, kde nie je podnebie také prívetivé, ako v slnečnej Kalifornii, tak od vozidla očakávam, že sa budem v ňom cítiť bezpečne a šťastná.

Zaujímavosti z nakrúcania filmu Sex and the city s novým hrdinom Mercedes GLK.

Hoci je oficiálne predstavenie nového SUV GLK od Mercedesu naplánované až na koniec tohto roka, mal už možnosť zahrať si vo filme Sex and the city, ktorého premiéru môžu fanúšikovia očakávať na začiatku leta. Keďže naozaj ide o absolútnu novinku, nebolo jednoduché zachovať jeho identitu v tajnosti. Už prevoz vozidla zo Stuttgartu na Rodeo Drive sľuboval zaujímavé zážitky. Model bol vždy zamknutý na bezpečnom mieste, kde mal prístup len autorizovaný personál. GLK prišiel do Long Beach niekoľko dní pred filmovaním a následne ho previezli do Beverly Hills, kde bol pripravený štáb na nakrúcanie. Okamžite po filmovaní auto opäť previezli na bezpečné miesto, prísne strážili a následne pripravili na transport do Nemecka.

Počas celého „amerického turné“ malo auto pod drobnohľadom 12 bodygaurdov.

Words & Photos: Mercedes

Pozrite si flimovú ukážku spracovania knihy Sexual Intelligence, ktorej autorkou je Kim Cattrall. Ak vás filmová Samantha Jones zaujíma, objednajte si jej knihu, alebo načerpajte informácie o Kim Cattrall.

http://www.youtube.com/watch?v=RzDXnjNB_Yk
http://www.amazon.com/Kim-Cattrall-Sexual-Intelligence/dp/0821261754
http://www.hbo.com/city/sling-back/Samantha-leisure-wear.shtml

Mohlo by sa Vám páčiť