Hľadať

Monaco Yacht Show odhalí tento rok flotilu super jácht

Monaco Yacht Show odhalí tento rok flotilu super jácht

Na jednej z najnoblesnejších výstav Monaco Yacht Show, ktorá sa bude konať 27. septembra v Monaku, organizátori predstavia 125 mimoriadnych „superlodí“ postavených najuznávanejšími lodenicami a prezentovanými najvýznamnejšími maklérskymi domami.

 

Kde sa zídu v septembri majitelia luxusných super jácht, budúci klienti a vplyvní zástupcovia priemyslu? Už dnes je možné napísať, že na výstave MYS (Monaco Yacht Show), počas ktorej sa v celosvetovej premiére predstaví 42 nových modelov.

Každý rok sa na výstave objavuje 125 mimoriadnych modelov super jácht postavených najuznávanejšími lodenicami sveta. Aj preto láka lídrov zo spoločností, ktoré operujú v oblasti produkcie luxusných jácht. Na výstavnej ploche sa predstaví 580 spoločností a partnerov, ktorí sa svojou účasťou podieľajú na stále rastúcom úspechu MYS.

Monako poskytuje dokonalé miesto pre najuznávanejších staviteľov, ocenených návrhárov jácht, luxusných dodávateľov, vplyvné maklérske domy, ale tiež výrobcov náradia pre vodné športy, prestížnych automobilov, vrtuľníkov a súkromných lietadiel.

Peter Fritz

Fotografie: MYS Press

 

www.monacoyachtshow.com

Mohlo by sa Vám páčiť