Hľadať

Montblanc International siaha do výšok

Prvý október sa do kroniky spoločnosti Montblanc zapíše zlatými literami. Na to, že Paríž je svetovým centrom luxusu, nie je pravdepodobne nutné upozorňovať. Uvedomili si to aj Montblancu, pretože práve do mesta svetiel situovali svoju najväčšiu obchodnú prevádzku.

Miesto pre tento skvost si manažéri vybrali dôkladne – vlajkovú loď medzi svojimi obchodnymi miestami umiestnili priamo do srdca Paríža – do tzv. Haute Joaillerie district. Dvojposchodový obchod s rozlohou 1640 štvorcových stôp na ulici Rue de la Paix sa nachádza neďaleko ikonického Place Vendôme a bude patriť k najväčším v Európe a k pätnástim  medzinárodným butikom, ktoré ponúkajú exkluzívne kolekcie, zákazkové kúsky, limitované edície, drahocenné výrobky, akými sú šperky, hodinky či písacie potreby.

Odrážajúc vzťah spoločnosti Montblanc k umeniu a kultúre sa parížsky butik stane miestom, kde navzájom budú splývať rôzne kultúry. Na ukážku svojej podpory umenia, originálnej umeleckej práce Montblanc bude každý mesiac pozývať do svojej novej prevádzky v Paríži nových, talentovaných umelcov z celého sveta, s cieľom ponúknuť im príležitosť ukázať svoj talent. Práve tu budú môcť odprezentovať svoje práce.

Počas otvorenia sa v novom obchode objavili zaujímavé osobnosti, medzi ktorými nechýbala známa francúzska herečka Juliette Binoche alebo Jacqueline Bissetová.

NIPOS                               Photos: Image.net

www.montblanc.com

Mohlo by sa Vám páčiť