Hľadať

Najdrahšia košeľa na svete

Alexander Amosu, dizajnér známy svojím pozitívnym vzťahom k luxusu, predstavil sériu jedinečných, na mieru ušitých košieľ, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejšej bavlny na svete. Pre najnáročnejších zákazníkov to znamená, že sa už nebudú musieť trápiť nad tým, aký darček pre svojich ešte náročnejších známych pripraviť.

Na to, aby ste si mohli objednať košeľu na mieru, potrebujete poznať svoje miery a stav svojho konta. Pokiaľ ste presvedčený, že spĺňate kritériá výberu, nasleduje druhá etapa, ktorá pozostáva z vytvorenia vhodného strihu pre vašu budúcu košeľu, keď zručný krajčír zhotoví model košele a pomocou jemných stehov ju prispôsobí vašim rozmerom. Keď spoločne zistíte, že vám v každom smere vyhovuje, pracuje sa na konkrétnom výsledku v podobe exkluzívnej, luxusnej košele. Štandardne sa ku košeli dodávajú strieborné gombíky s možnosťou výberu zlatých, platinových gombíkov. Pre najnáročnejších však Alexander Amosu ponúka aj špeciálne gombíky vyzdobené diamantmi v rozličných farbách.

Na záver zostáva doplniť už len „maličkosť“ – cenu košele. Tá sa začína od 400 libier a môže sa vyšplhať k cene 25 000 libier za košeľu. Alexandrovi Amosu sa tak podarilo vytvoriť najdrahšie oblečenie na svete, keď v prípade najväčších nárokov zákazníka sa cena dostane až na hranicu 70 000 libier. Na to, aby ste si dokázali podobnú košeľu obliecť, potrebujete poriadnu guráž.

NIPOS               Photos: Amosu Press

www.alexanderamosu.co.uk

Mohlo by sa Vám páčiť