Hľadať

Najdrahšia vianočná ozdoba na svete

Asi najdrahšia vianočná ozdoba na svete zo zlata a drahokamov stojí 82.000 libier a ponúkajú ju v klenotníctve Mark and Sally-Ann Hussey shop v britskom Titchfielde.

Najdrahšia vianočná ozdoba na svete je naozaj výnimočná a ešte zaujímavejšia je informácia, že ju nevytvorili prestížni klenotníci z jednej zo svetových centier. Vytvoril ju manželský pár, ktorý založil svoje podnikanie so šperkami pred štrnástimi rokmi v dedine Titchfield. Ich práca však bola už samého začiatku postavená na silnom individuálnom princípe, pričom sa sústredili na silnú ponuku služieb. Dnes poznajú detailne každého zákazníka a jeho potreby. To je devíza, ktorá chýba mnohým významnejším tvorcom luxusných šperkov.

Určite aj skúsenosti nadobudnuté rokmi podnikania v tejto branži viedli manželov k tomu, aby prišli na trh s netradičnou ponukou. Predstavili totiž najdrahšiu vianočnú ozdobu na svete, ktorá je vytvorená z osemnásť karátového bieleho zlata a vyzdobený diamantmi. Je ovenčená prstencom zo 188 červených rubínov.

Pre ľudí, ktorí hľadajú na svoje stromčeky niečo extravagantné, nepriehľadnuteľné, sa otvára príležitosť odzdobiť sa nezvyčajným spôsobom. Nechajte sa inšpirovať.

NIPOS                                            Photos: ISIFA

www.luxuryinstitute.com

Mohlo by sa Vám páčiť