Hľadať

Najlepší televízor na prehliadanie fotografií má LG

Spoločnosť LG Electronics CZ (LG), ktorá je svetovým lídrom a inovátorom v spotrebnej elektronike, získala ďalšie prestížne ocenenie od asociácie TIPA. Tentokrát za najlepší televízor LG PZ950 určený na prehliadanie fotografií.

Asociácia TIPA sa k televízoru vyjadrila: 3D technológiu si obľúbili nielen milovníci domáceho kina, ale aj všetci tí, ktorí produkujú svoj vlastný 3D obsah – či už pomocou 3D fotoaparátu, alebo 3D kamier. Plazmový televízor LG PZ950 používa vylepšenú zobrazovaciu technológiu, ktorá zabezpečuje neskutočne vysokú kvalitu pri zobrazovaní filmov aj fotografií – a to ako v 2D, tak v 3D. Model LG PZ950 je tiež certifikovaný ako THX 3D a doplnený funkciou pre prevod z 2D do 3D; TruBlack filter zase zaisťuje dokonalé podanie farieb za všetkých svetelných podmienok.

Je pre nás poctou, že asociácia TIPA ocenila náš plazmový televízor. Že plazmová technológia nepovedala posledné slovo, to ukazuje práve model LG PZ950. Ponúka skutočne fantastický obraz s dokonalými farbami a perfektný čiernou. Navyše je to skutočný dizajnový skvost,“ uviedol Martin Malý, tlačový hovorca spoločnosti LG Electronics CZ.

Model PZ950 patrí k najlepším televízorom, aké kedy boli stvorené. Televízor môže mať veľkosť uhlopriečky až 60″, teda 152 cm. To je rozmer, ktorý nadchne aj najnáročnejšieho diváka a vtiahne ho do deja. Že je obraz úplne špičkový s nekompromisnou kvalitou, to dokazuje aj THX 3D certifikácia. Obnovovacia frekvencia obrazu je 600 Hz, takže všetky scény sú dokonalo ostré a ani 3D obraz nebliká. Televízor je vybavený funkciou Smart TV, jednoducho ho pripojíte do domácej Wi-Fi siete, pritom sa ovláda veľmi jednoducho, vďaka diaľkovému ovládaču Magic Motion Remote. Kto chce to najlepšie, ten volí LG PZ950.

Asociácia TIPA (www.tipa.com) združuje celkovo 29 magazínov z 13 krajín celého sveta. Ide o najväčšiu fotografickú asociáciu na svete, a preto sú jej ocenenia také výnimočné. Asociácia každý rok vyhlasuje víťazov celkovo v 40 kategóriách, ako je najlepšií blesk, objektív, skener alebo statív.

Words & Photos: LG One

www.lge.com

Mohlo by sa Vám páčiť