Hľadať

NIALAYA nesie v sebe duchovné posolstvo!

Už niekoľko rokov je úspešne na trhu značka Nialaya, ktorej meno sa stáva čoraz populárnejšou na celom svete. Hollywoodska novinka si získala srdcia mnohých zákazníkov nielen pre jej originalitu, kvalitné prevedenie ale aj pre silné posolstvo, ktoré v sebe nesie. Zakladateľom je dánsky dizajnér Jannik Olander, ktorý v minulosti pracoval pre módne značky Ralph Lauren a Tommi Hilfigher. Muž, ktorý dokázal vybudovať stabilnú značku so silnými základmi má už dnes obchody v 29 krajinách sveta nevynímajúc Slovensko.

Tento vášnivý cestovateľ sa pri svojej prvej ceste do Indie stretol so šamanom, ktorý zásadne ovplyvnil jeho budúcnosť. Šaman so smaragdovými očami sediac na ručne tkanej deke z hodvábu, oblečený do jednoduchej bielej látky omotanej okolo tela ho oslovil a chcel mu čítať z ruky. Jannik mu však nevenoval žiadnu pozornosť. Okolo neho bolo veľa takých, ktorí mu stále niečo ponúkali a za každú cenu mu chceli niečo predať. O týždeň neskôr stretol toho istého šamana, a opäť mu chcel čítať z ruky. Tentokrát sa Jannik rozhodol venovať mu kúsok zo svojho času a urobil dobre. Niekoľko minút sa pozeral na jeho dlaň, potom zavrel oči a povedal: „For a long time, you have been focused on the end gain. The result. It has given you many experiences and great knowledge. But also confusion and pain. Now it’s time for you to change your focus and path. You are your own master. You make your own future. Therefore, discipline yourself as a horse-dealer trains a thoroughbred.“ (Po dlhú dobu si bol zameraný na konečný zisk, výsledok. Dalo ti to veľa skúseností a skvelé znalosti. Ale tiež zmätok a bolesť. Teraz je čas zmeniť tvoje zameranie a cestu. Si svojim vlastným majstrom. Môžeš si vytvoriť svoju vlastnú budúcnosť. Preto rozvíjaj samého seba tak ako predavač koní trénuje svojho žrebca) Následne mu šaman podal kožené vrecko, v ktorom sa nachádzal malý diamant a dodal: „Toto je tvoj kameň. Má veľkú moc. Používaj ho múdro. Teraz zbohom!“ O pár dní na to sa Jannik pokúšal nájsť šamana na jeho obvyklom mieste, ale beznádejne. Jediné, čo sa dozvedel od susedov bolo, že ten tajomný muž sa volal Nialaya. Od tej chvíle vnímal Jannik stretnutie s indickým šamanom ako znamenie a stalo sa signifikantom v jeho živote.

Nech je kdekoľvek, stále nosí zo sebou svoju koženú taštičku s kameňom, ktorý mu pripomína aké dôležité je vytvoriť niečo krásne a zmysluplné v živote. To bol aj podnet pre založenie tejto značky a dôvod pomenovať ju po tomto tajomnom mužovi. Jannik aj naďalej zbiera inšpirácie na svojich cestách na Ďalekom východe, špeciálne na Bali, v Thajsku a Indii. Pracuje s drahými kameňmi, korálmi a inými materiálmi. Jannik zistil, ako získať so šperkom vnútorný pokoj, rovnováhu a čistotu. Z jeho náramkov vychádza energia, charizma a textúra každého kameňa nosí v sebe svoj hlboký význam a silu.

Každý z nich má liečivé účinky a každému nositeľovi dokáže zosilniť alebo zvýšiť jeho vnútornú energiu. Po zhotovení šperku je každý kus očistený šalviou, ktorá odstraňuje všetky rušivé energie. Tento proces očistenia zvyšuje prirodzenú silu kameňov a pomáha každému lepšie komunikovať s budúcim nositeľom. Nialaya jednoducho nesie v sebe duchovné posolstvo a podporuje nositeľa v jeho sile a snoch. Hlavné sídlo spoločnosti v Los Angeles spôsobilo, že celebrity sa do šperkov Nialaya okamžite zamilovali. Adriana Lima, Kanye West, P.Diddy, Madonna, Snoop Dogg, Katy Perry, Guetta, Tiesto, Paris Hilton, Usher, Ciara, Cassie a mnoho ďalších svetových hviezd sú nositeľmi exkluzívnych kúskov Nialaya. Objavte aj vy ich nevšednú silu! Ich dizajn a prevedenie je dokonalé!

Jana Mutňanská                                                        Photo: Press

www.nialaya.com

Mohlo by sa Vám páčiť