Hľadať

Nová kolekcia LeSportsac Classic

Kultová americká značka LeSportsac pripravila pre všetkých milovníkov farebných a veselých doplnkov novú kolekciu tašiek, batohov, kozmetických taštičiek a tiež aj obalov na notebooky v nových jesenných farbách a jesennou potlačou.

Základná modelová rada Classic je so svojím výberom skutočne široká: nechýbajú malé dámske kabelky do ruky, „messenger bagy“ na rameno, batohy pre študentov, kozmetické taštičky rôznych veľkostí, peňaženky, taštičky na doklady, obaly na notebooky v rôznych veľkostiach, tašky na notebooky, cestovné tašky, ktoré ponúkajú priestor pre všetky potrebné veci na dovolenku, alebo variabilná taška, ktorá sa dá nosiť aj na chrbte.
Nové modely z kolekcie jeseň / zima 2009/10 sú veselé a farebné: nechýbajú farby, ako tmavomodrá, ružová a hnedá v kombinácii s kytičkami, symbolmi, zvieratami, alebo s geometrickými vzormi. Kolekcia je v predaji v sieti Destroy.

Kozmetická taštička 3-Zip Cosmetic: 12.70 x 17.78 cm, tri priehradky v rôznych veľkostiach, vhodné na dekoratívnu kozmetiku, náplaste ad.; 510 Kč.

Peňaženka na doklady a peniaze Lily: 10.80 x 19.05 x 1.91 cm, uzavierateľná na zips, s uzavierateľnou priehradkou na mince a priehradkami na bankovky, doklady a platobné karty; 1060 Kč

Words & Photos: 2media.cz

www.lesportsac.com

Mohlo by sa Vám páčiť