Hľadať

Nové Vaio: dlhšia výdrž a rôzne vychytávky

Sony bude mať od júla v predaji novú generáciu notebookov s dlhšou výdržou, LED displejmi a zaujímavým dizajnom. Nové Céčko si určite nepomýlite s iným notebookom, svieti totiž v tme. Je určený na multimediálnu zábavu a web. Séria S je pre ľudí v pohybe, ktorí potrebujú výkon, mobilitu a dlhú výdrž. Na jedno nabitie vydrž až 8 hodín. VAIO E je zase notebook stvorený pre každodenné použitie. Disponuje väčším displejom a zaujímavým 3D povrchom, ktorý nielen zaujme, ale aj zamedzí zapackanie notebooku.


Notebook, s ktorým zažiarite

Nový notebook Sony VAIO série C vás svojou krásou doslova ožiari. Táto štýlová novinka so 14-palcovým (35,5 cm) displejom zaujme svietiacim povrchom, ktorý rozptyľuje svetlo pozdĺž hrán priesvitného krytu a po klávesnici, čím vytvára nádherný žiarivý efekt. Notebooku nechýba HD kamera so snímačom „Exmor“, vysokokontrastný širokouhlý VAIO Display či magické tlačidlo WEB, pomocou ktorého sa dostanete ihneď na internet. O výkon sa stará najnovší procesor Intel Core i3 druhej generácie, pevný disk (HDD) s kapacitou až 500 GB a 4 GB operačnej pamäte RAM. Tento notebook má preto všetky predpoklady stať sa užitočným pomocníkom pri multimediálnej zábave, prehliadaní webu ale aj chatovaní s priateľmi. Nové VAIO série C dostanete v troch žiarivých vyhotoveniach: oranžovej, zelenej a ružovej.

Pomocník na cestách

Vylepšené Vaio série S je predurčené na prácu a zábavu na cestách. Tento tenučký notebook s hrúbkou len 24 mm a váhou približne 1,75 kg vydrží až 8 hodín! K dispozícií je aj voliteľná prídavná batéria, ktorá dokáže predĺžiť prácu s novým Vaio S až na 14 hodín, pričom ju môžete nabíjať aj bez notebooku. Vďaka novému „dokonale plochému“ dizajnu a konštrukcii z horčíkovej zliatiny sa môže tento 13,3-palcový (33,7 cm) notebook pochváliť zvýšenou pevnosťou, znížením hmotnosti ale aj atraktívnym dizajnom. Zaujímavosťou je dynamický hybridný grafický systém, ktorý plynulo prepína podľa potreby medzi integrovanou grafikou (GPU) a výkonnou grafickou kartou AMD RadeonTM HD 6470M. Stále tak dostanete optimálne vyváženie výkonu a výdrže batérie.

Diamant u vás doma

Ako prvé vás na novom notebooku VAIO série E upúta elegantný povrch s 3D textúrou odolný voči zapackaniu. Na druhý pohľad zaujme jeho veľký vysokokontrastný 15″ (39,5 cm) alebo 17″ (43,8 cm) širokouhlý VAIO Display s LED podsvietením. Na rozdiel od svojich kolegov disponuje väčším displejom prispôsobeným na prezeranie webu, fotografií, dokumentov, ale aj na hranie hier. Prémiový model tejto série využíva procesor Intel Core i5 druhej generácie, ktorý dopĺňa pevný disk (HDD) s kapacitou až 640 GB a 6 GB operačnej pamäte RAM. Notebook navyše obsahuje aj Blu-ray mechaniku, takže si môžete pozrieť obľúbené filmy aj v najlepšej kvalite.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk/hub/vaio

Mohlo by sa Vám páčiť