Hľadať

Nový zástupca odolných a výkonných smartfónov – Cat

Prvýkrát predstavil výrobca Bullitt Mobile nový smartfón značky Cat (Caterpillar) na veľtrhu v Barcelone a dnes prichádza aj na slovenský trh. Cat B15 sa radí do kategórie robustných odolných telefónov nielen pre poriadnu prácu, ale aj aktívny životný štýl.

Telefón je vybavený Androidom 4.1, certifikáciou odolnosti IP67, teda vodoodolnosťou a prachuvzdornosťou a zárukou plnej funkčnosti pri páde z výšky 1,8 metra. Model Cat B15 je priamym nástupcom modelu Cat B10, ktorý výrobca predstavil v októbri 2012.
Cat B15 je od základov navrhnutý proti tradičným smartfónom, ktoré nie sú schopné odolať náročným podmienkam aktívneho životného štýlu. Kombinuje pritom najnovšie mobilné technológie s vysoko odolným šasi. Sme presvedčení, že telefóny Cat odštartujú rast globálneho trhu s maximálne odolnými prístrojmi. Našou ambíciou je byť v tomto segmente superodolných telefónov do roku 2015 celosvetovou jednotkou,“ hovorí Dave Floyd, technologický riaditeľ Bullitt Mobile.

Nový model Cat B15 je určený nielen používateľom, ktorí sa pohybujú v najrôznejších priemyselných odvetviach alebo v teréne, ale aj tým, ktorí vyhľadávajú outdoorové dobrodružstvo, pri ktorom sa nechcú strachovať o bezpečie svojho smartfónu pri náraze alebo páde do vody. Cat B15 je tak vhodný pre milovníkov pobytu v prírode, rybárčenia, vodných športov a ďalších vonkajších aktivít. Na svoje si však príde každý, kto hľadá telefón, ktorý odolá pádom, nárazom, vode a prachu.
„Predchádzajúci model Cat B10 sa v predajných číslach ukázal ako správna cesta. Pevne verím, že nový model na tento úspech nadviaže a nájde si spokojných zákazníkov nielen v segmente priemyselných pracovníkov a remeselníkov, ale aj mladých aktívnych ľudí so vzťahom k extrémnym športom,“ hovorí Kamil Vacek, riaditeľ distribútorskej spoločnosti TCCM.

Cat B15 je certifikovaný štandardom IP 67, ktorý zaručuje extrémnu odolnosť proti vode, prachu a ďalším mikročasticiam. Odolné šasi telefónu je vyrobené z anodizovaného hliníka a kvalitnej gumy. Vďaka tomu telefón bezpečne vydrží pád z výšky 1,8 metra na tvrdý podklad. Novinka je vybavená operačným systémom Android 4.1 (Jelly Bean), dvojjadrovým 1 GHz procesorom a 4-palcovým dotykovým displejom s možnosťou ovládať ho mokrými prstami. Telefón podporuje dve karty SIM.

Words & Photos: Whispr

http://catphones.com

Mohlo by sa Vám páčiť