Hľadať

Nuvo fashion art by Milliard Sun (večer v znamení umeleckej tvorby a módy)

Nuvo fashion art by Milliard Sun  (večer v znamení umeleckej tvorby a módy)

Na začiatku decembra sa v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton uskutočnil nezameniteľný večer, ktorý bol venovaný krstu časopisu Milliard Sun, móde a premiére nového obalu na mobilný telefón značky Nuvo. Zaujímavosťou je, že obal navrhol známy slovenský návrhár Fero Mikloško.

small

Krst časopisu Milliard Sun sa niesol v znamení elegancie a módy, pretože okrem samotného slávnostného uvedenia v nádherných priestoroch hotela Double Tree by Hilton mohli hostia obdivovať na pódiu štyri módne šou skvelých módnych tvorcov. Večerom hostí sprevádzal moderátor Michal Hudák, ktorému počas rozhovorov s módnymi tvorcami pomáhala moderátorka Lucia Wirthová. Na úvod sa hosťom predstavil vynikajúci Filip Jančík, ktorý zahral na husliach jednu zo svojich úspešných piesní.

small_3

Potom už pódium patrilo prvej módnej značke – Marco Mirelli a úspešnému príbehu manželov Mareka a Miriam Lisových. Marco Mirelli reprezentuje svet pánskej módy pre náročných. Po pánskej móde patrilo pódium výhradne dámskej móde, ktorú otvorila prehliadka dámskej spodnej bielizne z autorskej dielne návrhárky Viery Koričanskej. Zmyselnosťou nabitú šou skvele doplnila spevom speváčka Andrea Zimányiová. Následne sa hosťom predstavila ďalšia módna prehliadka, ktorej hlavnou aktérkou bola česko-slovenská módna návrhárka Jitka Klett. Ponúkla aktuálnu kolekciu „ready to wear“ jeseň – zima 2015/16. Bohatú nádielku módy ukončila módna šou Fera Mikloška. Tento známy slovenský návrhár spolu so zástupcom spoločnosti N-Point na záver predstavil nový obal na mobilný telefón značky Nuvo.

small_5

Po úvodnej časti venovanej móde patril priestor slávnostnému krstu časopisu Milliard Sun. Zaujímavé bolo, že sa krstilo špeciálne namiešaným drinkom nazvaným rovnako ako časopis. Pripravila ho majsterka sveta v mixovaní nápojov Jana Karkušová. Úlohy krstnej matky sa zhostila Andrea Zimányiová, ktorej sekundovali obchodný riaditeľ hotela Double Tree by Hilton – Oliver Kögler a šéfredaktor časopisu Milliard Sun.

small_2

Krstná mama Andrea Zimányiová po úspešnom krste zaspievala, aby potom prenechala priestor charitatívnej dražbe, ktorej výťažok poputuje do Základnej školy pri Kríži a použije sa na vydanie knihy Listy života. Dražilo sa päť exkluzívnych produktov – obal na mobilný telefón značky Nuvo, luxusná šatka od módnej návrhárky Jitky Klett, brošňa od spoločnosti Skvost, špeciálny parfum, ktorý do dražby venovala spoločnosť DIC a 1 VIP pozvánka pre dve osoby na Majstrovstvá sveta cestovných automobilov – WTCC  od spoločnosti Slovakia Ring. Okrem toho si mohli hostia kúpiť sklenené lístky od umeleckej sklárky Veroniky Rusňákovej, ktoré na sebe nosila zaujímavo upravená modelka.

small_4

Program uzavrel opäť skvelý Filip Jančík. Počas večera mohli hostia obdivovať vystavené umelecké diela známych slovenských umelcov – Štefana Poláka, Jany Brisudovej, Stanislava Kiču, Jána Ťapáka, Franka Jalšovského, Veroniky Rusňákovej a Zuzany Bojňanskej.

Words: Milliard Sun
Photos: Jozef Benko
www.milliardcity.com

Mohlo by sa Vám páčiť