Hľadať

Objavte čaro čistej vody vo vašej kancelárii

Premýšľali ste niekedy nad takou banálnou otázkou, kedy ste pili naposledy dúšok dobrej čistej vody? Možno uvažujete nad tým, čo za zbytočnú otázku kladieme. Veď voda je tá najobyčajnejšia vec, dostupná každému, či už doma, alebo v podobe minerálnych vôd, či limonád. Pokúsime sa vám však priniesť zopár informácií, ktoré vás možno prekvapia.

Kedysi v dávnych dobách bývalo samozrejmosťou, že pútnici, ktorí zdolávali ďaleké cesty, vedeli o každej prírodnej studničke, príjemnom potoku so zurčiacou vodou či o prameni, ktorý ponúkal takú skvelú chladnú vodu. A ako dokázala osviežiť počas sparného dňa. Bohužiaľ tieto romantické časy sú už dávno preč a naša moderná generácia, ktorá využíva všetky výdobytky modernej techniky si už ani v podvedomí nedokáže vybaviť, ako chutí čistá voda.

Áno, vodu predsa pijeme každý deň. Veď piť sa musí. Dodržiavať pitný režim je pre ľudský organizmu mimoriadne dôležité. O tom sme predsa dobre informovaní. Otázne je, či každá voda spĺňa všetko predpoklady nášho zdravého rozvoja. Škoda, že už nežijeme v dobách, o ktorých sme snívali na začiatku. Súčasnosť patrí chémii, a tá prináša zo sebou množstvo negatívnych faktorov. Pokiaľ by ste mali záujem ochutnať dúšok čistej vody, máme pre vás riešenie. Spoločnosť Bystrina prináša pre vás ekologický systém na získavanie zdravej pitnej vody – filtre výrobcu Nobel Corporation. Tie dokážu vyčistiť vodu presne tak, aby ste opäť spoznali čaro čistej vody, ktorá je potom skutočným elixírom zdravia, vitálnosti a dlhovekosti.

V čom spočíva výnimočnosť prístrojov Nobel Corporation? Spočíva v procese reverznej osmózy, ktorý je založený na prírodnom základe. Ten sa odohráva v každom živom organizme. Voda pod tlakom, ktorý je vyšší ako osmotický tlak(2,4 bar), prechádza cez mikroskopické otvory membrány, ktoré majú veľkosť až desaťtisíciny mikrónu, pričom zachytené nečistoty sú následne odvádzané do odpadu. Ani jedna technológia nie je schopná produkovať takú čistú vodu, ako ponúka tento spôsob.
Spoločnosť Bystrina vám teraz ponúka skutočnú šancu vychutnať si čaro čistej vody v podobe prístroja F 2002 B Silver, ktorý je vhodný pre vašu kanceláriu, úrad či obchodnú prevádzku. Svojim zákazníkom alebo návštevám budete môcť potešiť dúškom krištáľovo čistej vody.

Veď voda je stále tou najcennejšou devízou nášho života a bolo by na škodu veci, aby ste si ho znepríjemňovali pitím znečistenej vody, ktorá vám nikdy nedokáže ponúknuť tú pravú chuť.

Nieto zdravia, vitálnosti a dlhovekosti bez zdravej vody, a jedine v zdravom tele je zdravý duch! Mens sana in corpore sano!

Words: Bystrina                      Photos: ISIFA

INFOLINKA: 0800 333 456

Mohlo by sa Vám páčiť