Hľadať

Objavte perfektné zakrivenie

Sony BRAVIATM S90 4K je najnovším prírastkom v rodine 4K Ultra HD televízorov so štvornásobným rozlíšením v porovnaní s Full HD. S90 sa vyrába v uhlopriečkach 65 (165 cm) a 75 palcov (190 cm) a jedinečná je jemne zakrivenou obrazovkou, ktorá prináša intenzívny a prirodzený obraz. Televízia vťahuje divákov priamo do akcie a navyše umožňuje pohodlný výhľad pre všetkých v miestnosti.

Ste fanúšikom filmov alebo športu? S vyspelými technológiami Sony aj vy prežijete bezkonkurenčný zážitok, postavený na čistom obraze, vysokom jase a živých farbách.


Jedinečný obraz a zakrivenie

Obrazovky TRILUMINOSTM dokonale vyjadrujú emócie každej scény cez bohaté spojenie farieb. Technológia X-tended Dynamic RangeTM inteligentne zvyšuje kontrast tam, kde treba zvýrazniť svetlé tóny alebo naopak verne zobraziť čiernu farbu. Procesor 4K X-Reality PRO od Sony sa stará o upscale signálu bežného TV vysielania aj Blu-ray filmov na štvornásobne vyšší počet pixelov voči Full HD. Kvalita obrazu novej BRAVIA S90 je rovnaká, akú ponúka oceňovaný 4K televízor Sony X9.   


Vzrušujúci multi-kanálový zvuk všade naokolo

V S90 má premiéru 4.2 kanálový systém Sony Multi-angle Live Speaker, ktorý využíva oddelené riadiace jednotky na presné rozloženie zvuku vo všetkých reproduktoroch.

Technológia ClearAudio+ Discrete Processing sa stará o zachovanie všetkých detailov pôvodného multi-kanálového záznamu a výnimočne čistý zvuk. Sadnite si a relaxujte: obklopí vás nekompromisný 360 stupňový zážitok.

O hlboké a silné basy sa postarajú dva nízkofrekvenčné reproduktory zabudované v televízore. Kto chce ísť pri zvukovom zážitku ešte ďalej, môže k S90 pripojiť voliteľný bezdrôtový subwoofer – v bielej farbe SWF-BR100 alebo po prvýkrát aj v čiernom prevedení SW-BR100B.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť