Hľadať

Objavte piaty živel – mesto

Staňte sa súčasťou mesta s vôňou Hugo Element. Spomaľte. Zabudnite na každodenný stres a nalaďte sa na tvorivú energiu mesta. Buďte sami sebou s novou pánskou vôňou HUGO Element.

Táto dynamická mužná vôňa zachytáva tvorivú, inšpiratívnu energiu mesta. Je to vôňa muža, ktorý žije s mestom, pre ktorého je mesto oázou, jeho teritóriom a zdrojom jeho životnej sily. Tvárou vône je Jonathan Rhys Meyers, pre ktorého je to už tretia reklamná kampaň na vône značky HUGO BOSS.

Pre muža HUGO Element život znamená spomaliť, užívať si a čerpať z energie, ktorou mesto pulzuje. Mesto je jeho živlom, zdrojom jeho sily, miesto, v ktorom zabúda na každodenné problémy. Muž HUGO Element vdychuje mestu nový život a inšpiruje všetkých ľudí, ktorých na svojej ceste stretne. V meste sa dokonale orientuje a je jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Jonathan Rhys Meyers, herec a tvár vône, hovorí: „Ako každý muž HUGO Element, aj ja som zrodený pre mesto. V meste sa cítim doma a kdekoľvek som, vždy sa v ňom viem inštinktívne orientovať. Mesto je pre muža HUGO Element zdrojom životnej energie, jedinečným spôsobom ho formuje a pretvára. Myslím si, že to dokonale vystihuje aj mňa.“

Thomas Burkhardt, marketingový riaditeľ spoločnosti HUGO BOSS Fragrances: „Vo svete nastupuje trend supermesta, ktoré vyformovalo generáciu mestských mužov. Pre nich je zdrojom nevyčerpateľnej inšpirácie. Títo muži z mesta nepotrebujú uniknúť, je ich živlom a dodáva im silu.“

Svieža, moderná, mužná vôňa HUGO Element je stvorená pre tých mužov, pre ktorých je mesto zdrojom nevyčerpateľnej energie. Vôňa, ktorá oživí vašu kreatívnu energiu, symbolizuje štyri živly. Jej tvorcovia sa inšpirovali mramorom, na formovaní ktorého sa všetky živly podieľali, pochádza zo zeme, vytvaroval ho oheň a obrúsil vzduch a voda. Živly vo vôni symbolizujú jej štyri základné zložky:

Hlava vône obsahuje syntetickú zložku s tónmi mora, ktorá predstavuje vodný živel.
Srdce obsahuje hrejivé, korenisté tóny zázvoru a listov koriandra, ktoré stelesňujú oheň.
Základ charakterizujú drevité tóny s dominantným cédrom symbolizujúcim živel zeme.
Flakón v tvare kyslíkovej fľaše reprezentuje štvrtý živel, vzduch, ktorý všetko obklopuje.

Pre muža HUGO Element je mesto piatym živlom – neodmysliteľnou súčasťou jeho života.

„Rovnako ako všetky vône značky HUGO BOSS, aj vôňa HUGO Element vyjadruje určitý životný štýl – životný štýl mesta, v ktorom vás obklopuje kreativita, kamkoľvek idete a čokoľvek robíte. Páči sa mi, že vôňa je svieža a zároveň korenistá, drevitý základ len zdôrazňuje jej mužnosť a eleganciu. Vôňa podčiarkne váš charakter a optimizmus“, hovorí Jonathan Rhys Meyers.


Flakón a balenie

Flakón vône vyjadruje jedinečný životný štýl tvarom kyslíkovej fľaše, ktorou sa tvorcovia dizajnu inšpirovali. Rovnako ako kyslíková fľaša umožňuje potápačom objavovať záhadný svet pod hladinou mora, HUGO Element umožňuje mestskému mužovi objavovať mesto a jeho tvorivé prvky. Flakón voňe HUGO Element vám dodá „kyslík“ pre život v meste.

Thomas Burkhardt tvrdí: „Muž HUGO Element si v meste dobíja svoju pozitívnu energiu. A tak nás koncept kyslíkovej fľaše napadol prirodzene. Flakón je rovnako optimistický a svieži ako vôňa mora, a aj ako samotný muž HUGO Element.“
Flakón je kombináciou žiarivého kovu a skla, ktoré je transparentné a odráža svetlo. Na vonkajšom balení je zobrazený dizajn flakónu a logo značky zdôraznené pútavou grafikou. Vyznieva moderne, v duchu značky HUGO BOSS:

Jonathan Rhys Meyers o flakóne povedal: „Páči sa mi nápad s kyslíkovou fľašou. Je to jedinečný symbol obnovy pozitívnej energie. Dodá vám energiu, rovnako ako mesto, ktorého ste súčasťou.“

Sortiment:
Toaletná voda             40 ml
Toaletná voda             60 ml
Toaletná voda             90 ml
Voda po holení           60 ml
Voda po holení           90 ml
Tuhý dezodorant        70 g
Dezodorant v spreji  150 ml
Balzam po holení       75 ml
Sprchový gél             150 ml

Objavte mesto s HUGO Element.

www.hugoboss.com
www.glamour-co.sk
www.fann.sk  

Mohlo by sa Vám páčiť