Hľadať

Obraz krajší než realita

Obraz krajší než realita

Televízor Sony Bravia HX750 prináša obraz, ktorý je krajší než realita! Vďaka inovatívnym technológiám dokáže vylepšovať obraz bez ohľadu na jeho kvalitu, či pôvod. Zdokonalená technológia X-Reality automaticky redukuje šum, zvyšuje kontrast a vylepšuje farby. Obraz tak vyzerá čistejšie a ostrejšie. To platí aj pre 3D formát.  Štyrikrát rýchlejšie 3D panely a automatická úprava hĺbky 3D obsahu zobrazujú priestorový obraz, akoby ste sa nachádzali priamo v ňom. S HX750kou tak zažijete úplne novú filmovú skúsenosť.


Televízor pre fajnšmekrov

Technológia na spracovanie obrazu X-Reality prešla výraznými zmenami a stala sa ešte inteligentnejšou. Televízny signál analyzuje hneď pri vstupe, vykoná potrebné korektúry a tak vo výsledku produkuje oveľa čistejší obraz. Vďaka redukcií šumu, úprave kontrastu a vylepšeniu farieb budú aj videá v slabom rozlíšení, alebo videá z internetu vyzerať nádherne a čisto na Full HD LCD obrazovke televízora. Technológia Motionflow XR 400 Hz zabezpečuje rýchle zobrazovanie na úrovni 400 snímkov za sekundu. Ani v tom najakčnejšom filme tak neunikne jediný detail a akčné scény budú vyzerať ostro. Wi-Fi rozhranie zabezpečuje neustály prístup k online obsahu, ktorý na službe Sony Entertainment Network neustále pribúda. Získate tak dostupnosť k väčšiemu množstvu filmov, hudby, programom, služieb či aplikácií. Pohodlne sa dá pripojiť aj na Twitter, Facebook, YouTube, alebo Skype. Tak isto je televízor kompatibilný s technológiou založenou na Google TV. Perličkou sú funkcie Intelligent Connect a Wi-Fi Direct, ktoré bezdrôtovo prepájajú TV s notebookom, alebo mobilným telefónom. Fotografie či hudbu z notebooku a mobilu tak na televízore prehráte pomocou jediného tlačidla alebo si môžete preniesť prehliadanú web stránku na ľubovoľné zariadenie. S HX750kou sa proste nikdy nebudete nudiť.


Zdokonalený 3D obraz

Výraznými zmenami prešlo aj zobrazovanie 3D obsahu. Technológia X-Reality je teraz dostupná aj vo formáte 3D. Dopĺňa ju funkcia Super Resolution, ktorá upravuje 3D obsah na úroveň vysokého rozlíšenia. V spolupráci s novými 3D panelmi s rýchlou odozvou vytvárajú ostrejší priestorový obraz. HX750 sa môže pochváliť 3D panelmi so štyrikrát vyššou obnovovacou frekvenciou. Rýchly pohyb v 3D už teda nebude rozmazaný. Ďalej je televízor vybavený automatickým nastavením hĺbky obrazu, čo takpovediac koriguje efekt 3D – vzdialenosť medzi predmetmi v popredí a pozadí. Funkcia je ideálna pri sledovaní 3D obsahu z internetu, TV vysielania alebo záznamu z 3D kamier. Sledovaný obraz je menej rozmazaný a vhodnejší pre zrak. Vďaka tomu vás vtiahne hlbšie do filmu a do akcie odohrávajúcej sa na obrazovke.

Štýlový a funkciami nabitý 3D televízor Sony Bravia HX750 s uhlopriečkami 55, 46, 40 a 32 palcov je dostupný od 799,99 € od apríla 2012.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť