Hľadať

Obrovský, 84-palcový LG televízor na letisku Václava Havla

Spoločnosť LG Electronics poskytla jednu z najväščích obrazoviek sveta, 84-palcový LG Ultra HD TV, a ďaľšie Smart produkty na unikátnu expozíciu Českých aerolínií. Výstava pripomínajúca 90-te výročie založenia českého prepravcu bola zahájená 5. júna v priestoroch odletovej haly Terminálu 2 na Letisku Václava Havla v Prahe.

Súčasťou výstavy je aj prezentácia partnera Českých aerolínií, spoločnosti Korean Air, ktorý je spolu s českým aeroholdingom od tohto roku akcionárom českých liniek. Expozícia bude prebiehať do konca roka 2013.

Ako kórejská spoločnosť sme považovali za najvhodnejšie podporiť česko-kórejskú˙ spoluprácu práve kórejskými produktmi. Na výstavu sme preto poskytli unikátny 84-palcový Ultra HD TV a ďalšie Smart produkty z domácej zábavy, vďaka ktorým si návštevníci odnesú z expozície mimoriadny zážitok„, hovorí Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics.

Autorom výstavy je známy český fotograf Herbert Slavík. Expozícia Českých aerolínií predstavuje prostredníctvom viac ako 200 fotografií, filmového materiálu a ďalších exponátov leteckej spoločnosù od jej počiatku až po súčasné fungovanie v rámci skupiny českého aeroholdingu. Partnerská spoločnosť Korean Air je na výstave prezentovaná okrem fotografickÈho a filmovÈho materiálu tiež modelom lietadla Airbus 380 z flotily tohto dopravcu.

Words & Photos: Native PR

www.lge.sk

Mohlo by sa Vám páčiť