Hľadať

Ocenenie za Master Grande Ultra-Thin

Pre producentov luxusných produktov súčasné obdobie znamená zvýšené úsilie poukázať na kvalitu svojich produktov. Zákazník, aj keď solventný a finančne nezávislý, už nesiaha bezhlavo na luxusný tovar. Okrem pridanej hodnoty už rozhoduje aj jeho využitie. Hodinky Jaeger-LeCoultre patria do skupiny produktov, ktoré sú stále žiadané.

Svedčí o tom aj posledný úspech tejto prestížnej švajčiarskej značky, ktorý dosiahla v susednom Rakúsku. Čitatelia magazínu „Uhrenjournale“ v Rakúsku hlasovali za svoje obľúbené „hodinky roka 2009″, pričom najviac hlasov získali hodinky Jaeger-LeCoultre Master Grande Ultra-Thin.

Do boja o titul sa zapojilo osemnásť modelov hodiniek z dielní renomovaných značiek, čiže konkurencia sľubovala náročný súboj o víťazný trón. Model Jaeger-LeCoultre – Master Grande Ultra-Thin z ružového zlata presvedčil väčšinu čitateľov a získal prvé miesto v Hornom Rakúsku i Štajersku a druhé miesto v Korutánsku, Soľnohradsku a Tirolsku.

Ultra-tenké hodinky patria k jedným z najdlhšie vyrábaných historických špecialít spoločnosti. V roku 2008 nadviazala spoločnosť Jaeger-LeCoultre na tradíciu tohto modelu novou „vyšperkovanou“ verziou, ktorú charakterizuje absolútna elegancia. So svojim 40 milimetrovým puzdrom, reprezentujúcim čisté, elegantné línie, stelesňuje Master Grande Ultra-Thin vrchol hodinárskeho umenia – od prepracovaného dizajnu až po prehľadný  číselník s malým ukazovateľom sekúnd.

NIPOS                                        Photos: Jaeger-LeCoultre Press

www.jaeger-lecoultre.com

Mohlo by sa Vám páčiť