Hľadať

Otvorenie exkluzívneho butiku SHOWROOM SHOT

To, čo mnohým ženám milujúcich módu v Bratislave chýbalo, sa konečne stalo skutočnosťou. Nadštandardné služby komfortu a osobitného prístupu, bezplatné poradenstvo v oblasti módnych trendov a stylingu, atmosféra zákulisia modelingu a hlavne multibrandový butik s exkluzívnymi značkami, to všetko možno nájsť na jednom mieste – v showroome SHOT v bratislavskom komplexe Rozadol.

Slávnostné otvorenie SHOWROOMU SHOT sa konalo 5. mája 2011 v priestoroch Penati Clubu v Bratislave, ktoré sprevádzalo uvedenie viacerých talianskych značiek na slovenský trh v podobe módnej prehliadky. Modelky sa previedli v plnej kráse v modeloch značky Fornarina, Andrea Morelli, Roberta Biagi a Loriblu. O úspešný event a spokojnosť hostí sa postaral aj moderátor Roman Juraško, speváčka Anita Soul a jazz kapela Mila Suchomela.

Elegancia, dynamickosť, štýl a dávka extravagancie sú slová, ktoré možno skloňovať pri pohľade na odevy, topánky a doplnky, ktoré sa vynímajú v nádherných priestoroch SHOWROOMU SHOT. Svoju významnú úlohu tu zohráva aj značka Byblos, ktorej aktuálna dámska kolekcia je zastúpená portfóliom jedinečných modelov obuvi a odevov. Spojením pestrej palety módy a starostlivosti o svojho zákazníka sa každá návšteva SHOWROOMU SHOT stáva unikátnym a potešujúcim zážitkom, ktorým sa budete chcieť pravidelne odmeňovať.

Words: Rebecca Šafariková                     Photos: Showroom Shot archive

www.agency-shot.sk

Mohlo by sa Vám páčiť