Hľadať

Piaget X ART DUBAI: odvážna kreativita a umelecká virtuozita v centre pozornosti

Piaget X ART DUBAI: odvážna kreativita a umelecká virtuozita v centre pozornosti

Piaget sa už druhýkrát po sebe vrátil na dubajský medzinárodný umelecký veľtrh s novou Sunny Side of Life Collection.

 

Vo svete Piaget sa spojila tvorivosť, predstavivosť a nebojácne virtuózne remeslo, aby priniesli odvážne kreácie, ktoré stierajú hranice v oblasti hodiniek, šperkov a umenia. V polovici marca predstavila spoločnosť Piaget na umeleckom veľtrhu v Dubaji svoju vášeň pre umenie, dizajn a jemné remeselné majstrovstvo, aby takýmto spôsobom prezentovala svoju 140-ročnú tradíciu. Počas medzinárodného umeleckého veľtrhu, na ktorom sa zúčastňuje množstvo nádejných umelcov či galérií predstavil Piaget kombináciu najnovších šperkov a hodinárskych kúsky v kolekcii Sunny Side of Life.

Kolekcia je explóziou farebných kameňov, diamantov a zložitej zlatníckej práce, no zároveň aj oslavou kultúry, radosti a tvorivého ducha inšpirovaná motívmi slnka. Zlatom pretkané manžetové hodinky, trblietavé ako slnečné lúče, či sada náhrdelníkov s diamantami kvetinových tvarov, ale rovnako aj motívmi plameniaka s ružovými zafírovými krúžkami, dokážu nadchnúť jedinečným štýlom art-de-vivre a nútia každého snívať a radovať sa krásou prírody.

Len málo miest na svete dokáže dokonale stelesňovať ducha kolekcie Sunny Side of Life, ako Dubaj. Mesto patrí medzi milovníkmi žiarivého životného štýlu k najvyhľadávanejším destináciám. Prichádzajú, aby si vychutnali najlepšiu kultúru, najelegantnejší spôsob života a vznešené, slnkom prežiarené momenty. „Vďaka nekonečnému slnku a jeho bezhraničnej energii, sa z Dubaja stalo impozantné centrum štýlu a nových trendov. Je to miesto ako žiadne iné, kde život naplno pulzuje pod horúcimi slnečnými lúčmi,“ vysvetľuje Chabi Nouri, šéf spoločnosti Piaget a dodáva: „S kolekciou Sunny Side of Life prináša Piaget nové vyjadrenie umenia a pozitívneho vzťahu k mestu, ktoré oslavuje predstavivosť a kreativitu; miestu, kde bude je všetko možné.“

Peter Fritz / Piager

Fotografie: Piaget Press

 

www.piaget.com

Mohlo by sa Vám páčiť