Hľadať

Pohoda u protinožcov

Pohoda u protinožcov

Túžba po diaľkach nás častokrát privedie na tie najneočakavánejšie miesta, takže písať o luxusných kúpeľoch v Austrálii sa nezdá nelogické. Keď vás túlavé topánky privedú do krajiny protinožcov, tak možno vám nasledujúce informácie pomôžu zorientovať sa a nájsť oázu pokoja.


Vitajte v Palm Cove

Palm Cove sa nachádza v prekrásnom, tropickom severnom Queenslande a toto stredisko patrí k najvyhľadávanejším vďaka svojej zamatovo-piesočnatej pláži lemovanej majestátnymi palmami. K tomu je dôležité pripočítať popularitu tohto miesta medzi milovníkmi kúpeľov, ale tiež patrí k obľúbeným „svadobným“ destináciám. Kozmopolitné stredisko na pobreží sa nachádza len dvadsať minút severne od mesta Cairns. Podľa mnohých predstavuje Palm Cove dokonalý raj na Zemi.

V kúpeľníctve si vyslúžili reputáciu kúpele a hotel Sebel Reef House & Spa, ktorý otvorili v roku 2003. Tento luxusný „butikový“ hotel so špecifickou atmosférou je situovaný priamo v srdci Palm Cove na nádhernej pláži. Umiestnený v pokojných tropických záhradách, obklopený sýtou flórou je Sebel Reef House & Spa navrhnutý tak, aby zvýraznil romantiku tropickej a koloniálnej éry. Majestátny dažďový prales chránený pohorím vo svojom náručí ukrýva tri bazény, dva kúpeľné objekty a kaskádovité vodopády.


Sebel Reef House & Spa

O kvalite tohto hotela a kúpeľov svedčí množstvo referencií návštevníkov, ktorí si užili ponuku služieb a procedúr. Osobný prístup a pozornosť kladená aj na tie najmenšie detaily, sprevádzajú návštevníkov na každom kroku. Šesťdesiat deväť izieb a apartmánov hotela poukazuje na to, že ide o malý, ale pokojný hotel, kde sa dbá na to, aby si tu hostia v prvom rade oddýchli a načerpali nové sily. Každý návštevník sa tu bude cítiť ako v domácom prostredí, obklopený luxusom medzinárodného päť hviezdičkového hotela.

V stredisku Palm Cove, kde je hotel situovaný, nájdete:
– Vynikajúca poloha na pobreží v centre strediska.
– Tri plavecké bazény, kúpele a vodopády.
– Mnohými cenami ovenčená Reef House Restaurant & Bar.
– Reštaurácia umiestnená pri bazéne.
– Brigadier´s Honour Bar & Lounge.
– Lákavé prostredie tropických záhrad.
– Nepretržité služby
– Špecialista, ktorý sa nachádza priamo v hoteli a dokáže návštevníkom pripraviť zaujímavé výlety, prehliadky, zabezpečiť dopravu na letisko a do hotela.
– Konferenčné priestory, obchod a butiky.

– Prístup na internet, služby na izbách, denné služba a strážené parkovisko.

Obľúbené kúpele ponúkajú bohatý denný program procedúr. Pokiaľ návštevníci pocítia potrebu očistiť si myseľ a dušu, nie je nič lepšie, ako sa zveriť do rúk odborníkov. Tento moderný trend sa v oblasti severného Queenslandu stal veľmi populárnym a predstavuje výraznú časť príjmov. V kúpeľoch Sebel Reef Hotel & Spa si budú môcť hostia vybrať rôzne procedúry, od „dávnych“ liečebných postupov „Aboriginals“ – čiže pôvodných obyvateľov Austrálie, až po moderné ázijské postupy. Terapie obsahujú bohatú ponuku masáži tváre, hlavy, tela, ošetrenie tela prostredníctvom Mala Mayi, rôzne procedúry aromaterapie a iné.
Záleží len na individuálnych potrebách návštevníkov.
Sebel Reef House & Spa patrí k miestam, ktoré sa oplatí navštíviť. Takže, pokiaľ vás cesty za poznaním zavedú až na toto miesto, nezabudnite ho navštíviť.

NIPOS        Photos: Exclusive Spas Australia / Sebel Reef Hotel & Spa, ISIFA

www.reefhouse.com.au
www.espa.net.au

Mohlo by sa Vám páčiť