Hľadať

Porsche Design opäť s novinkami

Produkty dizajnérskej línie Porsche Design sú nadšencom luxusných automobilov dobre známe. Doteraz sa mohli tešiť z produktových línií 911, Boxster/Cayman and Cayenne. Nedávno ich doplnila kolekcia  Panamera Collection.

Panamera Collection zahŕňa niekoľko špeciálnych, dizajnérskych kúskov. Spomeňme súpravy batožín, hodinky, oblečenie a niekoľko iných „lifestyleových“ produktov; všetky ladené v športovom charaktere. Ich spoločným znakom je elegancia a charakteristické znaky vozidiel Panamera.

Kompletná nová kolekcia Panamera bude na trh oficiálne uvedená 12. septembra tohto roku.
Súbor batožinových kufrov je vyrobený špeciálnymi technológiami (Porsche Travel System) z mimoriadne odolných materiálov – kombinácie hliníka a polykarbonátov. Samozrejme, je vyrobená v Nemecku a ponúkať ju Porsche plánuje v rôznych veľkostiach a farbách exteriérov áut Porsche.

Kolekcia hodiniek bude dostupná v prestížnej čiernej a hnedej farbe. Samozrejme, vyrábať sa bude tak dámska ako aj pánska verzia. Dizajn hodiniek radu Porsche Panamera je, sľubuje Porsche, skutočne úžasný a prepracovaný do detailov.

Príslušnosť k radu Panamera jednoznačne prejavujú aj špeciálne outdoorové vesty v „plachetnicovom“ štýle. Okrem toho, že majú úžasný vzhľad, sú tiež mimoriadne odolné. Potešia skutočných športovcov, pretože ponúkajú výborné vlastnosti, potrebné pre aktívnych ľudí. Materiály, z ktorých pozostávajú, sú vzdušné a prepúšťajú vlhkosť smerom von. Pánska a dámska kolekcia oblečenia je doplnená aj polo a rugby tričkami vo farbách Espresso a Jachtárska biela, resp. krémová.

František Kvarda                    Photos: Porsche Design Press

www.porsche-design.com

Mohlo by sa Vám páčiť