Hľadať

Pre kreativitu a motiváciu

Pre kreativitu a motiváciu

Vydavateľstvo Eastone books prináša dve zaujímavé knihy, ktoré musia zaujať každého, kto sa chce v podnikaní či tvorivosti posunúť vyššie.

 

Vždy, keď dostanem chuť niečo si prečítať, ako prvé preskúmam ponuku spomínaného vydavateľstva. Musím sa priznať, že prieskum ich ponuky mi vždy vynesie skvelé výsledky.

Chip Heath, Dan Heath: Nápad za milión

Prečo sa niektoré nápady uchytia, kým iné rýchlo zaniknú

Kniha Nápad za milión, v origináli Made To Stick, sa okamžite po svojom vydaní v roku 2007 umiestnila na prvých miestach knižných rebríčkov The New York Times a Business Week, v rebríčku 100 najobľúbenejších titulov Amazonu obsadila 26. priečku a vyhlásili ju za najlepšiu knihu roka 2007 v kategórii „Business Books“. Bola preložená do mnohých jazykov a stále patrí k obľúbeným titulom manažérov pôsobiacich vo sférach obchodu, reklamy, neziskových organizácií a mnohých iných, kde je dôležité prezentovať nápady tak, aby sa úspešne zrealizovali.

Brian Tracy: Pán svojho času, pán svojho života

Jedinečná metóda na dosiahnutie lepších výsledkov za kratší čas

Uznávaný kouč a motivátor Brian Tracy prichádza s jedinečnou metódou plánovania času, ktorá vám umožní zvládnuť viac vecí omnoho rýchlejšie a jednoduchšie.

Na základe najnovších výskumov a svojich dlhoročných skúseností rozdeľuje čas do desiatich kategórií podľa rôznych oblastí života a opisuje techniky, ako čas, vymedzený pre danú kategóriu, využiť čo najefektívnejšie pri dosiahnutí čo najlepších výsledkov. Kategórie zahŕňajú oblasti ako plánovanie a stanovenie si cieľov, zvýšenie finančného príjmu, utužovanie vzťahov s rodinou a inými ľuďmi, ale aj to, ako si nájsť dostatok času na kreativitu, relax, oddych a čas iba pre seba.

 

Text a fotografie: Eastone Books / Peter Fritz

 

www.eastonebooks.com

 

Mohlo by sa Vám páčiť