Hľadať

Prestížne ocenenie pre zámok Mcely

Chateau Mcely získal prestížne ocenenie „Best Experiential Photograph“ (fotografia najlepšie vystihujúca neobyčajnú atmosféru miesta) na konferencii Small Luxury Hotels v Paríži. Fotografia je originálnou pozvánkou do  zámockého kulinárskeho raja – reštaurácie Piano Nobile.

„Som veľmi potešená, že Chateau Mcely zvíťazil v takejto prestížnej súťaži a presadil sa v obrovskej konkurencii širokej siete exkluzivnych hotelov z celého sveta,“ hodnotí ocenenie majiteľka Inéz Cusumano. Skvelé umiestnenie v tejto kategórii potvrdzuje výnimočnú pozíciu, ktorá Chateau Mcely prináleží nielen v českom, ale aj svetovom merítku. Sieť Small Luxury Hotels (SLH) totiž združuje 480 hotelov vo viac než 70-tich krajinách našej planéty – od útulných  historických domčekov na anglickom vidieku, cez luxusné hotely na privátnych ostrovoch v Pacifiku, až po vzdialené safari bungalovy v srdci Afriky…

Jednotlivé zariadenia sú vyberané podľa prísnych kritérií SLH, pričom dôležitý je nielen  luxusný štýl a prvotriedne služby, ale napríklad tiež ekologický prístup. Všetky hotely pracujú samostatne a sú absolútne nezávislé. Spoločne zdieľajú jedine marketingový prístup a celosvetový rezervačný systém. Členstvo v Small Luxury Hotels Chateau Mcely radí medzi exkluzívnu medzinárodnú skupinu špičkových hotelov. Predstavuje ideálne miesto pre obchodné jednania, ale tiež pre  relax v čarovnom náručí prírody.

Patrícia Madajová/ 2media.cz                 Photos: 2media.cz

www.chateaumcely.cz

Mohlo by sa Vám páčiť