Hľadať

Prísne tajná prehliadka

Pohľad na krásne a sporo odeté ženy určite dokáže prilákať pohľady mužov, ale aj žien, ktoré sa zaujímajú o luxusnú spodnú bielizeň. Práve tejto príťažlivej súčasti dámskeho šatníka sa venovala veľkolepá módna show TOP SECRET.

Už prezentácie prehliadky upozorňovali na to, že návštevníci prežijú v pražskom hoteli Hilton neopakovateľné predstavenie plné luxusnej spodnej bielizne svetových značiek. V spoločnosti známych českých modeliek sa na pódiu objavil aj populárny moderátor Leoš Mareš, ktorý určite prijal moderovanie tohto eventu s radosťou. Veď kto by si nechal ujsť takú vzrušujúcu príležitosť.

Módnym návrhárom tohtoročnej show sa stal Josef Klír. Ten pripravil jednotlivé modely pre také modelky, ako Andrea Verešová, Diana Kobzanová, Kateřina Konvalinka-Prúšová či Hana Mašlíková. Na móle sa však popri modelkách objavili aj ďalšie celebrity.

Aby program prehliadky priniesol čo najzaujímavejšie momenty, rozhodli sa organizátori spestriť ho zábavným a tanečný programom. Dôležitou súčasťou však boli aj špeciálne efekty, svetelná show, očarujúce kostýmy, ale aj najväčšia videoprojekcia na svete, ktorú si rada na svoje koncerty požičiava spevácka hviezda Madonna. TOP SECRET patrila k mimoriadnym udalostiam roka, čo jasne dokazuje technické zabezpečenie i veľkolepé stvárnenie celej módnej show, ktorá v ničom nezaostávala s podobnými prehliadkami, ktoré sa konajú vo svetových mestách, akými sú Paríž a New York.

Táto mimoriadna udalosť nie je pre divákov atraktívna len populárnymi modelkami a úchvatnými modelmi spodného prádla najexkluzívnejších značiek, ale tiež výpravnou scénou, organizáciou i stvárnením. Kto miluje atmosféru veľkých show, obdivuje luxusnú spodnú bielizeň, ten odišiel z „prísne tajnej akcie“ určite spokojný.

NIPOS                                      Photos: ISIFA

www.jvsgroup.cz

Mohlo by sa Vám páčiť