Hľadať

Rafinovaná kolekcia kabeliek LeSportsac Platinum

Kabelky LeSportsac, ktoré sú obľúbeným doplnkom pre ženy po celej zemeguli, si získavajú čím ďalej väčšiu obľubu aj v Čechách i na Slovensku. Filozofiou značky je totiž prichádzať stále s niečím novým, a preto si v LeSportsac nájde každý svojho favorita. Okrem kolekcie Classic, v rámci ktorej vznikajú každý mesiac nové vzory a potlače v spolupráci s dizajnérmi a návrhármi, predstavuje značka každý rok tiež niekoľko limitovaných kolekcií. Jednou z nich je aj luxusná kolekcia Platinum.

V tejto kolekcii nájdete štýlové doplnky a kabelky ideálne pre nadchádzajúcu party sezónu. Veľmi originálnym doplnkom je Drawstring Crossbody, kabelka s vtipným riešením uzatvárania pomocou sťahovacej šnúrky po obvode. Rafinovaná je Party Hopper Clutch, taška so zapínaním na zips a malým opaskom pre nosenie na zápästí, ktoré sa pri zapnutí magnetickým cvokom zmení v elegantný zápisník. Obľúbeným doplnkom z tejto rady je milá kozmetická taštička, ktorú môžete kúpiť hneď v dvoch veľkostiach – Square Cosmetic a Rectangular Cosmetic. Všetky varianty si môžete obstarať v štyroch módnych glamour farbách – lesklej modrej Electric Blue, grafitovej Black Opal a dvoch flitrových verziach – zlato-čiernej Black Gold a striebornej Blue Steel. Farby sú žiarivé a neprehliadnuteľné – a zaručujú, že budete na večierku žiariť aj vy.

Výhodou kolekcie je rovnako ako u všetkých kabeliek LeSportsac dlhá životnosť, praktickosť a jednoduchosť – kabelky sú ľahučké a majú množstvo rafinovaných funkčných detailov, akými sú karabínky, zipsy a nastaviteľné popruhy. V predaji sú na oficiálnom e-shope www.urbanlux.cz a v Paláci Flóra v prvom LeSportsac concept store.

Words & Photos: 2 media.cz

www.lesportsac.com
www.urbanlux.cz 

Mohlo by sa Vám páčiť