Hľadať

Revolučný smartfón

Revolučný smartfón

V legendárnom Billingsgate, renomovanom londýnskom dejisku umenia a módy, spotrebiteľská divízia spoločnosti Huawei Consumer Business Group predstavila smartfón Huawei P8, ktorý je dokonalou kombináciou technológií, elegantného štýlu, praktickosti a revolučných funkcií fotoaparátu pre snímky s nízkou úrovňou osvetlenia.

Model Huawei P8 je vyvrcholením bohatej tradície štýlu a funkčnosti inteligentných telefónov série P. S modelom P8 spoločnosť Huawei opäť redefinuje trh s inteligentnými telefónmi a prináša funkcie s jednoduchou obsluhou, ktoré spotrebiteľov ohromia a budú pre nich inšpiráciou.

small

Model Huawei P8 nadväzuje na bohatú tradíciu zariadení série P, povyšuje krásu na novú úroveň a prináša dokonalú rovnováhu umeleckého majstrovstva, tvorivosti a funkčnosti. Na základe hlbokého porozumenia dizajnu určeného pre komunikáciu medzi človekom a strojom prináša smartfón Huawei P8 novú úroveň praktickosti pre rôzne využitia v každodennom živote – pri práci či pri hre. Svojim dokonalým remeselným prevedením, ktoré posúva hranice možností, a novými revolučnými režimami kreslenia svetlom podnecuje smartfón Huawei P8 spotrebiteľov k tvorivosti.

Nová definícia štýlu, krásy a technológie

V roku 2012 spoločnosť Huawei uviedla na trh sériu P, ktorá priniesla novú definíciu štýlu. Model P1 znamenal začiatok cesty značky Huawei a pritiahol pozornosť svojím novým prístupom založeným na kráse.  Model P2 staval na úspechu P1 a posunul hranice rýchlosti. Model P6 priniesol nový dizajn s elegantnou uhladenosťou a špičková úroveň remeselného spracovania modelov radu P7 ohromila trh.

small_3

Dizajn modelu Huawei P8 má hlboké korene v literárnej tradícii, kde sa spájajú prvky starovekých rukopisov, iluminovaných kníh a odrazu slnečného svetla v oknách knižníc s farebným sklom. Inšpiroval sa najlepšími ľudskými výtvormi z rôznych kultúr naprieč stáročiami a stelesňuje ľudského ducha v jeho túžbe po poznaní a kráse.

Dizajnové prvky Huawei P8 evokujú stránky a pevnú väzbu tradičných kníh. Hliníkové telo telefónu je vyrobené z jediného kusu. Majstrovské pieskovanie v tvare diamantu zvýrazňuje textúru kovu. Telefón príde na slovenský trh v dvoch elegantných farebných verziách: v kombinácii bielej a zlatej, bielej a sivej. Prístroje sa dodávajú v priehľadnom obale a zážitku z ich rozbaľovania sa nič nevyrovná – podobne ako keď vytiahnete z police vzácnu knihu.

small_2

Mimoriadne elegantná séria P od spoločnosti Huawei zožala vo svete obrovský úspech. Celosvetový predaj modelov Huawei P6 dosiahol päť miliónov kusov v 60 krajinách a model Huawei P7 prekročil hranicu štyroch miliónov predaných prístrojov vo viac ako sto krajinách už v prvých šiestich mesiacoch. Úspech modelov Huawei P6 a P7 naznačuje silný potenciálny dopyt aj po najnovšom modeli Huawei P8.

Model Huawei P8 bude dostupný v dvoch verziách: P8 Premium v cene 499 Eur a 599 Eur pre štandardné zariadenie, ktoré bude najprv v ponuke v 30 krajinách vrátane Číny, Kolumbie, Francúzsku, Nemecku, Mexiku, Španielsku, Turecku, Spojených Arabských Emirátov a Veľkej Británie. Následne bude smartfón v ponuke aj na ostatných trhoch.

small_1

Pre viac informácií navštívte Huawei na www.huaweidevice.sk alebo consumer.huawei.com/cz

Words & Photos: Accedo
www.huawei.com

Mohlo by sa Vám páčiť