Hľadať

Rolex predstavuje nové modely ikonických hodiniek

Hodinky Oyster Perpetual Datejust Rolesor, ktoré boli vytvorené pred šesťdesiatimi rokmi patria medzi najrešpektovanejšie a veľmi ľahko  rozpoznateľné hodinky. Odolávajú rozmarom módy a od svojho vzniku si uchovávajú moderný vzhľad. Nové modely Datejust II Rolesor pre mužov a Datejust Rolesor 36 mm pre ženy s lunetou vykladanou diamantmi sú toho dôkazom.

Hodinky Oyster Perpetual Datejust Rolesor, ktorých dizajn prešiel postupom času ľahkými úpravami, sú  stelesnením nadčasového luxusu. Vďaka najnovším hodinárskym inováciám spĺňajú tie najnáročnejšie technologické požiadavky. Tento majstrovský kus súčasného hodinárstva vychádza z bohatého odkazu značky Rolex. Zrodil sa z hodiniek Oyster, prvých náramkových hodiniek odolných voči vode a prachu, ktoré boli navrhnuté a vyrobené firmou Rolex v roku 1926. Strojček je poháňaný samo naťahovacím mechanizmom s voľným rotorom, ktorý bol vytvorený už v roku 1931.

Oyster Perpetual Datejust Rolesor sú  charakteristickými hodinkami značky Rolex. Presné, vodotesné, s automatickým naťahovaním. Tento certifikovaný chronometer s dátumovkou je vyrobený z najlepších materiálov a zostavený s najväčšou precíznosťou.

Paťa Madajová                Photos: Rolex

www.rolex.com  
www.carollinum.cz

Mohlo by sa Vám páčiť