Hľadať

Rolls-Royce vymenoval novú manažérku komunikačného oddelenia pre Severnú Ameriku.

So vstupom do roku 2008 sa začala nová etapa v živote Karen Vender Meulen, ktorá sa upísala luxusnej značke Rolls-Royce, ako komunikačný manažér. Nahradila tak Boba Austina, ktorý spoločnosť opustil na konci roka 2007.

Vander Meulenová ma na svojom konte viac ako 15 rokov skúsenosti v médiách a v oblasti komunikácie. Pracovala pre BMW North America, kde sa podieľala na rôznych projektoch v oblasti rozvojových programov, kultúrnych eventov. Taktiež sa podieľala na úlohách, ktoré úzko súviseli s komunikačnými stratégiami a vzťahmi s médiami.

 Riaditeľ komunikácie Graham Biggs vyjadril spokojnosť s príchodom novej tváre slovami: „Sme potešení, že môžeme privítať Karen v našom tíme. Je to rozhodujúci moment v histórii spoločnosti. Trh v Severnej Amerike je najväčší na svete pre Rolls-Royce a úlohou Karen bude pripravovať prezentácie – uvedenia nových produktov v nadchádzajúcich rokoch.“

Na záver je dôležité dodať, že minulý rok Roll-Royce predal 805 modelov Phantom na celom svete a tak sa stal lídrom v super luxusnom segmente. K Phantomu sa tento rok pridá Phantom Drophead Coupé.

Words & Photo: Rolls-Royce Press

www.rolls-roycemotorcars.com

Mohlo by sa Vám páčiť