Hľadať

Ružová nádej 2008

Ružová nádej 2008

Pre spoločnosť Swarovski, svetového výrobcu krištáľu, sa stalo už tradíciou podporovať projekt Pink Hope. Každý rok v októbri, ktorý symbolizuje celosvetové úsilie predstaviť aktivity boja proti rakovine, Swarovski predstaví špeciálne šperky a daruje 20% z príjmov na boj proti tejto zákernej chorobe a rôznym charitatívnym organizáciám.

Swarovského „Ružovú nádej“ predstavili po prvýkrát v USA, ujala sa však aj vo Veľkej Británii a iných európskych krajinách. Cieľom spoločnosti Swarovski je pomôcť pri získavaní financií pre potreby tejto vzácnej myšlienky. K nej sa v posledných rokoch pripojili mnohé krajiny. Ich zbierky veľkou mierou prispeli k úspešnej spolupráci s miestnymi spoločnosťami zaoberajúcimi sa myšlienkou boja proti rakovine. Ich cieľom je pomôcť a podporiť pacientky trpiace touto chorobou a tiež prispieť k zvýšeniu povedomia týchto aktivít.

V tomto roku Swarovski pripravil tri špeciálne navrhnuté šperky v limitovanej edícii pre projekt Pink Hope. Každý z týchto šperkov je v ružovej farbe – farbe, ktorá sa spája s problematikou boja proti rakovine prsníka a jeho prevencie – čo vyjadruje solidaritu s pacientkami trpiacimi touto chorobou.

Limitovaná edícia Nirvana Ring
Priezračný krištáľ Nirvana patril mnoho rokov ku klasickým príkladom Swarovského majstrovstva. Prsteň Nirvana z krištáľu Rosaline je špeciálnou limitovanou sériou pre Pink Hope 2008. Vyrobených je len 500 kusov, ktoré budú dostupné na celom svete.

Náramok Evita – elegantný, športový náramok vyrobený z drobných očiek krištáľu a teľacej kože. V lesklej svetlej ružovej predstavuje krištáľ trendový doplnok, ktorý spĺňa všetky nároky. Je stelesnením kombinácie zábavy a elegancie.

Prívesok Love v tvare srdca s ružovým krištáľom je zhotovený podľa Swarovského Pointiage techniky. Motív srdca patrí medzi ženami v každom veku k obľúbeným tvarom. Spoločnosť, ktorej dominuje hlavne dámska klientela, pociťuje odhodlanie zapojiť sa do boja proti rakovine prsníka, ktorá je nebezpečná pre ženy každého veku.

Na Slovensku budú šperky z kolekcie Pink Hope 2008 dostupné od 1. októbra 2008 až do vypredania posledného kúsku. Výnos zo zbierky bude venovaný Lige proti Rakovine.

NIPOS     Photos: Swarovski

www.swarovski.com

Mohlo by sa Vám páčiť