Hľadať

Ružová séria pre zaľúbených

Aj oblasť luxusných mobilných telefónov neobišiel minulotýždňový „zaľúbený ošiaľ“. Rôzne spoločnosti sa snažili zaujať všetkých solventných zaľúbených, aby siahli práve po ich ponuke. Spoločnosť Amosu Luxury prišla s netradičnou ružovou sériou vyzdobenou diamantmi.

Príbeh Alexandra Amosu, majiteľa spoločnosti Amosu Luxury sprevádza odvaha kráčať za svojím snom a úspech. O jeho zaujímavých osudoch a samotnej spoločnosti však prinesieme samostatný článok. Tento raz by sme sa chceli venovať najnovšej ponuke dvoch modelov mobilných telefónov BlackBerry a Apple iPhone. Na tom, že sú v ružovom odtieni zamilovaných by nič výnimočné nebolo, ale exkluzivitu im dodáva diamantová výzdoba. Oba telefóny tak predstavujú skvostné šperky, ktoré okrem krásy ponúkajú aj neoceniteľné služby mobilnej komunikácie.

Amosu Luxury ponúka limitované série mobilných telefónov, ktoré sú ručne upravované, zdobené doplnkami zo zlata a diamantov. Spoločnosť patrí k najprestížnejším na svete a okrem exkluzívnym telefónom sa môže pochváliť aj žiarivou klientelou. K šťastným majiteľom superluxusných a drahých telefónov patria napríklad, Alicia Keys, Lewis Hamilton, Richard Branson.

Kto by sa chcel zaskvieť jedným z nádherných telefónov od Amosu, má šancu. Stačí navštíviť luxusný „mobilný“ svet Amosu Luxury a vybrať si.

NIPOS         Photos: Amosu Press

www.amosu.co.uk

Mohlo by sa Vám páčiť