Hľadať

s.Oliver prichádza s imidžovou kampaňou jeseň – zima 2012

Módna značka s.Oliver prichádza s novou imidžovou kampaňou pre sezónu Jeseň/Zima 2012. Nová kampaň dýcha originalitou a nápaditými vzormi a zároveň zachytáva chladný príchod zimy. Nenechajte si ujsť exkluzívne zábery a novinky z módneho sveta s.Oliver, na ktorých sa podieľali špičkoví svetoví fotografi!

Fotografie k novej imidžovej kampani vznikali v Berlíne, ktorého mestský charakter a atmosféra vystihujú začiatok blížiacej sa studenej sezóny. „Berlín je mesto, ktoré sa každým dňom rodí znova. Priťahuje ľudí z celého sveta a vyvoláva v nich túžbu vrátiť sa späť. Pulzujúca metropola v sebe skrýva staré továrenské komplexy, ale aj výnimočné mestské zákutia a kluby, ktoré ideálne vystihujú rôznorodosť módnych svetov značky s.Oliver v novej kolekcii Jeseň/Zima 2012,“ uviedol šéf marketingu s.Oliver, Mokhtar Benbouazza. Na vytvorenie individuálneho a autentického posolstva každej módnej línie s.Oliver boli sa starostlivo vybrané lokality vystihujúce štýl a odkaz každej kolekcie.

V rámci jednotlivých produktových línií sa dámy aj páni môžu tešiť na športovú eleganciu s výrazným britským podtónom v podaní s.Oliver Casual,  drzú a zároveň mystickú módu QS by s.Oliver a to najlepšie zo 60. a 70. rokoch v línii s.Oliver Selection. Ak máte chuť odmeniť sa módou, zavítajte do predajní s.Oliver, pretože novú kolekciu tu môžete nájsť už teraz.

Words&Photos: sOliver/ Kharisma

www.soliver.com, www.soliver.sk

Mohlo by sa Vám páčiť