Hľadať

S PREHĽADOM A OPATRNOSŤOU si kúpte svoj súkromný ostrov

Chcete si prenajať, alebo rovno zakúpiť ostrov?  Žiadny problém. Neverili by ste, že v databáze –  www.privateislandsonline.com – nájdete bohaté portfólio stoviek súkromných ostrov od výmyslu sveta.

Či už chcete, aby váš kúsok raja obmýval Karibik, alebo sa nachádzal niekde v severnom mori, všetky vaše sny je dnes možné splniť. Preskúmajte ponúkané možnosti.

Tvorcovia tohto projektu mysleli naozaj na všetko. Nájdete tu prehľadný zoznam ostrovov rozdelených podľa viacerých kritérií, početné ilustračné fotografie, či videá a dokonca aj veľmi podrobný praktický návod, ako postupovať pri prenájme alebo kúpe ostrova tak, aby ste boli naozaj spokojní. K dispozícii je tiež niekoľko konkrétnych príbehov ľudí, dnes už úspešných majiteľov ostrovov. Ich príbehy a peripetie vám priblížia, čo všetko obnáša takéto dobrodružstvo.

Kupovať kúsok zeme v cudzej krajine je podľa väčšiny z nich asi tá najkomplikovanejšia časť príbehu. Delia sa tu o svoje konkrétne skúsenosti a ponúkajú vám svoje odpovede na nespočetné otázniky.
Tak napríklad: Ako budete vedieť, že naozaj vlastníte daný ostrov? Ako budete vedieť, či osoba, ktorá vám ostrov predáva, ho naozaj vlastní? Ako budete vedieť, či vám ho vláda po istom čase neodoberie?  Ako budete vedieť, či konkrétna vláda bude aktuálna aj v budúcnosti? Odpoveď je možno nepríjemná -nebudete.

Preto je potrebné dať si záležať na precíznom vyhľadávaní všetkých možných dostupných informácií, predtým, než  sa rozhodnete zrealizovať samotnú kúpu. V niektorých krajinách sú zákonné obmedzenia pre zahraničných vlastníkov. V iných je možné zakúpiť pôdu iba na lízing. Tieto limity vám pomôžu zúžiť výber. Na tieto, a mnohé ďalšie, dôležité otázky nájdete odborné odpovede, ktoré vám sprehľadnia kompletný proces – od vyhľadávania, až po písomné uzatvorenie kúpnej  zmluvy.
Objavte svet súkromných ostrovov, prečítajte si články, v ktorých sa dozviete o všetkých aspektoch prenájmu, kúpy či rezervácií ostrovov, ale aj o súčasných trendoch, ktoré formujú trh medzinárodných nehnuteľností.

Gabriela       Photo: ISIFA

www.privateislandsonline.com

Mohlo by sa Vám páčiť