Hľadať

Sariana – LL – Luxury lingerie

Každá značka, každý špičkový výrobca luxusnej spodnej bielizne sa snaží predstaviť svoje výrobky čo najzaujímavejšie. Sariana sa prezentuje ako značka – móda so zvláštnou esenciou fantázie.

Potešenie s prísľubom očakávaní niečoho nového a neznámeho, ktoré nás prinúti preniesť našu pozornosť na niečo pod povrchom. Nič nedokáže upokojiť atmosféru efektívnejšie ako krása. Krása jednoducho vládne svetu bohatou nádielkou tvarov a farieb.

Jednou z možností ako si skrášliť svet naokolo je zbierka trendy kolekcií. Sariana so svojou spodnou bielizňou dokáže jednoznačne útočiť na ľudské zmysly, podnietiť nás snívať a vložiť do jednotvárnosti života eleganciu a pokoj.
Preto každý z priaznivcov tejto značky túžobne očakáva nové modely. Jedným z najdôležitejších kritérií návrhárov zo Sariany pri tvorbe noviniek je kombinácia medzi najkvalitnejším módnym dizajnom a špičkovým strihom, ktorý zabezpečuje jedinečnú funkčnosť modelov. Kľúčovú úlohu tu tiež hrajú inovatívne materiály. Najdôležitejším faktorom pri spodnom prádle je práve jeho funkčnosť a pocit pohodlia. Pretože, aj keď nie sú tieto „umelecké diela“ navonok viditeľné v bežných situáciách, pre vyvolených vždy prinášajú dokonalý zážitok.

Nová kolekcia ponúka individuálne modely pre všetky „chute“. Móda je predsa symfónia – niekedy sa kolíše na pokojnej hladine, inokedy sa valí ako riava. Táto hra sugestívnych pocitov, snov, spomienok a vízií je často spájaná so zvádzaním zmyslov.
Farby sivá a čierna, v kombinácii so zlatou, vytvárajú absolútne nový, čarovný pohľad. Svetlé tóny, ako kokosové a plameniakovo-ružové stoja zarovno s plnou červenou a tvoria potrebnú rovnováhu farieb, obchádzajú tmavé odtiene. Luxusné elastické materiály s výšivkou, kombinované so vzácnym, super jemným mikro-materiálom, dodávajú výslednému dielu krásu.

Ako obyčajne, Sariana garantuje excelentný vkus, hlavne aj v segmente väčších veľkostí.
Nepripúšťajú sa žiadne kompromisy – vysoká kvalita, komfort a funkčnosť sú znaky, ktoré charakterizujú túto značku.

Peter Fritz         Photos: Sariana

GALLERY

www.sariana.com

Mohlo by sa Vám páčiť