Hľadať

Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pre Českú a Slovenskú republiku

Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pre Českú a Slovenskú republiku

Španielska sála Pražského hradu bude v stredu 30. augusta od 20.30 hod. hostiť 24 finalistiek a finalistov súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pre Českú a Slovenskú republiku. Súťaž Elite Model Look je najprestížnejšou modelingovou súťažou na svete, do ktorej sa každý rok prihlásia státisíce záujemcov z takmer 40 krajín.

 

Fashion partnerom finálového večera je už tradične spoločnosť Luxury Brand Management. Tá má vo svojom portfóliu viac než 35 luxusných značiek v čele so značkami Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen a mnoho ďalších,  pričom tieto svoje butiky prevádzkuje na prednom pražskom nákupnom bulváre – Pařížské ulici.

I tento rok sa v exkluzívnej prehliadke predstavia topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad ambasádorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2017 Michaela Kocianová a Zuzana Stráská, víťazka svetového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Denisa Dvořáková, Adriana Čerňanová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a víťazka svetového finále EML 2016 Jana Tvrdíková.

O budúcich modelkách bude rozhodovať porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadne riaditeľka scoutingu Elite World Iris Minier či riaditeľ súťaže Sáša Jány, ktorý k súťaži povedal: „Teším sa z obrovského záujmu o castingy a súťaž Schwarzkopf Elite Model Look. Som rád, že za nás hovorí nie len víťazstvo na svetovom finále, ale i desiatky úspešných kariér realizovaných posledných pár rokov. I tento ročník je jeden z najsilnejších za posledné desaťročie.“

Čestnou predsedníčkou poroty 26. ročníka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR sa stala česká topmodelka Linda Vojtová, ktorá povedala:Výhra v súťaži Elite Model Look v roku 2000 zásadne zmenila vývoj mojej kariéry a výrazne mi pomohla dostať sa vo svete módy na vrchol. Preto som veľmi rada, že môžem zastúpiť úlohu predsedníčky poroty a tým podporiť novú a talentovanú generáciu tvárí z našich krajín.“

Agentúra Elite sa i tento rok spojila s úspešnou značkou vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf sa tak po dlhodobej úzkej spolupráci so svetovo známymi celebritami, vrátane topmodeliek ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum, stala súčasťou jedinečného projektu objavujúceho budúce hviezdy modelingového priemyslu. „Súčasťou úspechu značky Schwarzkopf je spojenie s osobnosťami svetového modelingu. Preto je pre nás spolupráca s najprestížnejšou modelingovou súťažou v Čechách a na Slovensku jasnou voľbou. Pevne verím, že i tento rok dopomôže k objaveniu ďalších tvárí predurčených na budúci celosvetový úspech, ktorý poznáme z minulých rokov“, hovorí k projektovému partnerstvu Aleš Malenka, riaditeľ divízie kozmetiky spoločnosti Henkel ČR a SR.

Pravidelným partnerom súťaže je značka Rowenta, ktorá v spolupráci s agentúrou Elite vyvíja produkty pre vlasovú starostlivosť rady Rowenta for Elite Model Look. Do projektu sa opäť zapojila a o biele zuby finalistov sa stará talianska bieliaca zubná kozmetika BlanX. Oficiálnou dekoratívnou kozmetikou finalistiek sa stala i pre tento rok značka ARTDECO. Ďalším partnerom je lifestylový magazín Feminity.

V priebehu marca a apríla sa uskutočnilo v obchodných centrách po celej Českej a Slovenskej republike celkom 25 castingov, ktoré prilákali pozornosť veľkého množstva mladých žien a mužov. Sústredenie pred samotným finále prebehne od 25. augusta v pražskom hoteli Ambassador – Zlatá Husa, kde budú zároveň finalistky a finalisti ubytovaní. Po slávnostnom finále sa hostia presunú na afterpárty do Art Restaurant Mánes spoločnosti Mánes Group.

Som potešený, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR sa opäť koná v nádhernej Španielskej sále Pražského hradu. Dúfam, že mladí ľudia, ktorí na finále dostanú šancu vstúpiť do vrcholového modelingu vytvoria v nádherných kolekciách krásný večer plný módy a hudby“, dodává Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

 

Text a Fotografie: Schwarzkopf Elite Model Look

 

WWW.ELITEMODELS.SK

 

Mohlo by sa Vám páčiť