Hľadať

Šperky Imperiale od Chopard – zmyselná vyspelosť

Ako doplnok k hodinkám modelovej rady Imperiale, ktorá v roku 2010 dostala nový šat, spoločnosť Chopard vytvorila nový rad šperkov zodpovedajúcich týmto luxusným hodinkám.

So svojou kombináciou šarmu a bezstarostnej elegancie, ponúka kolekcia šperkov Imperiale výrazný svieži nádych kreativity. Rozhodne jej nechýba moderný nádych.
Táto línia inšpirovaná hodinkami Imperiale, je preniknutá intimitou a rafinovanosťou budoáru. V tomto duchu vyjadrili tvorcovia hlavnú líniu kolekcie, ktorá má poukázať na jemné a delikátne kompozície. Motív, ktorý sa odráža na číselníkoch hodiniek, našiel inšpiráciu v tradičných výšivkách, ktoré v minulosti zdobili cisárske šaty, vankúše, prívesky. Dnes sa tento motív objavil na náušniciach, prsteňoch či náramkoch. Šperky z bieleho alebo ružového zlata, ktoré môžu byť vysoko leštené alebo kombinované s diamantmi, poskytujú fascinujúcu hru svetla, ktoré sa odráža zo samotných šperkov. Ich krásu podčiarkujú drahé kamene – ametyst, ružový kremeň alebo chalcedón.

Občas éterický a jemný, či zmyselný až veľkolepý motív sa hodí pre širokú škálu rafinovaných kompozícií. Úchvatná hra svetla dodáva týmto šperkom nepopierateľnú auru vznešenosti.

CALVERA                                                         Photos: Chopard Press

www.chopard.com

Mohlo by sa Vám páčiť