Hľadať

Spevácka hviezda Anka Repková má vo svojom živote niekoľko noviniek medzi ktoré patrí aj príprava nového singlu!

Spevácka hviezda Anka Repková má vo svojom živote niekoľko noviniek medzi ktoré patrí aj príprava nového singlu!

Speváčka, autorka piesní, hlasová koučka a herečka Anka Repková má na svojom konte dva úspešné videoklipy, SVETLO a VYZNANIE, ďalší je na ceste. Videá na jej YouTube kanáli majú viac než 41 000 zhliadnutí.

Anka spieva už od detstva. Je víťazkou celoslovenských speváckych súťaží Detský talent, Francúzska pieseň a rozhlasovej súťaže Neznámi. Nasledovali ďalšie víťazstvá v podobe úspešných konkurzov do muzikálov VLASY na Novej Scéne, neskôr do muzikálov Rebelové a Rocky Horror Show s režisérmi Filipom Renčom a Jožkom Bednárikom. Ten ocenil Ankine stvárnenie hlavnej ženskej postavy Janet a preto s radosťou prijal aj rolu krstného otca jej albumu Áno, už to viem…

Zaujala v TV Show Let´s Dance a Bailando ako sólo speváčka Big Bandu Gustáva Broma na TV Markíza. K spolupráci si ju prizval aj Dalibor Janda, aby ako hosťka vystúpila na jeho koncertoch.

Svoje spevácke umenie neustále zdokonaľuje u renomovaných pedagógov v Londýne, New Yorku či Prahe.

Anka Repková vystupuje na súkromných aj verejných podujatiach so svojou kapelou, s klaviristom, aj so svojim gospelovým zborom. V jej podaní môžete počuť okrem vlastnej tvorby aj muzikálové a popové piesne, francúzske šansóny, jazzové štandardy či tanečné hity.

Okrem toho, že je famóznou speváčkou, venuje sa aj hlasovému koučovaniu

Založila svoj prvý vlastný zbor, Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

Tento zbor je Ankinou priamou inšpiráciou z Londýna. Založila ho krátko po svojom návrate a teší sa veľkému úspechu, ktorý vo svojom prvom roku pôsobenia vystúpil nielen na koncertoch, ale už aj v TV a podieľal sa aj na nahrávaní Ankinej vianočnej piesne Svetlo.

V zbore spievajú amatéri i poloprofesionáli – veľkí milovníci spievania. V repertoári zboru sa okrem gospelu nachádzajú aj slovenské ľudové a moderné piesne.

Nechaj sa osobne pozvať speváčkou Ankou Repkovou do jej zboru  Spievanie nás baví.

Na Anku sa jej priaznivci môžu tešiť hlavne v Bratislave, kde vystúpi počas novembra niekoľkokrát

Všetky Ankine koncerty sleduj na http://ankarepkova.sk/koncerty/.

 

Pripravovaný singel spolu s videoklipom

Môžeme sa tešiť na ďalší skvelý song od speváčky Anky Repkovej. Opäť aj spolu s videoklipom. Reč je o piesni Výzva, ktorú Anka so svojou kapelou zaspievala aj na uvedení aktuálneho vydania magazínu Milliardsun.

„Táto pieseň je pre mňa veľmi kľúčová. Dodáva mi silu a povzbudenie vo chvíľach, keď pochybujem, keď mám vo svojom živote ťažšie chvíle. Vtedy si ju zaspievam a znova si uvedomím, že svoj život mám vo svojich rukách a je len a len na mne, akým smerom sa rozhodnem kráčať. Ja chcem ísť určite vpred, nevzdávať sa pri prekážkach a k tomu touto piesňou povzbudzovať aj mojich poslucháčov. Keď ju niekde naživo zaspievam, ľudia za mnou prichádzajú nadšení jej slovami a energiou. Majú pocit, ako keby som im čítala myšlienky, akoby som hovorila o nich. To je pre mňa úžasná poklona.“

Všetko o Anke nájdeš na jej sociálnych sieťach a na stránkach:

www.ankarepkova.sk

www.hudbanaevent.sk

 

Foto: Zuzana Gavulová

Mohlo by sa Vám páčiť