Hľadať

Splníme všetky športové sny o cestovaní

Spoločnosť Sport Travel ponúka ideálnu kombináciu športových a cestovateľských zážitkov. Je jedno či chcete ísť na hokej do Ameriky alebo na formulu do Monaka. Nič nie je nemožné.

Na úvod by som sa rád spýtal na vznik myšlienky organizovať zájazdy na športové podujatia. Ako sa vám zrodila zrodila v hlave?
Myšlienka organizovania takéhoto typu zájazdov vznikla z uspokojenia vlastných potrieb a požiadaviek priateľov a známych. Zabezpečenie zájazdu si totiž vyžaduje okrem organizačných schopností dosť času, ktorý v dnešnom rýchlom svete väčšina z nás a našich klientov nemá. Je to pohodlné vedieť, že niekto za vás plánuje a pripravuje rôzne aktivity,  najmä v časoch rôznych predĺžených víkendov počas štátnych sviatkov.  Kalendáre športových podujatí sú stále, takže plánovanie eventov je možné aj vďaka tomu.

Vaše portfólio je skutočne široké a atraktívne. Ktoré zájazdy patria u zákazníkov k najobľúbenejším?
Jednoznačne sa to nedá určiť, klienti sú fanúšikovia svojich tímov a športovcov. Zájazdy sú jedinečné aj vďaka miestam, s ktorými sa spájajú. Metropoly ako Madrid, Miláno či Londýn sú zaujímavé aj z pohľadu trávenia ostatného času počas zájazdu. Či už z pohľadu turistických atrakcií, kultúry, histórie a v neposlednom rade nákupov i zábavy.

Čo všetko obsahuje konkrétny zájazd, ktorý si záujemca vyberie?
Základný typ zájazdu obsahuje letenku, poistenie počas celého pobytu, transfer z letiska do hotela, samotné ubytovanie v klientom vybranom alebo nami odporúčanom hoteli a  vstupenku na športové podujatie. Samozrejme, ponúkame aj iné nadštandardné služby podľa dohody s klientom.

Asi najočakávanejším futbalovým podujatím budú blížiace sa Majstrovstvá Európy. Registrujete už potenciálnych záujemcov? Ste na túto udalosť pripravení?
Áno, je to udalosť, na ktorú sa určite tešíme aj my, aj všetci športoví a futbaloví fanúšikovia. Poľsko a Ukrajina sú dostupné destinácie pre slovenských a českých fanúšikov. Registrujeme významný počet záujemcov  o  rôzne zápasy, asi nikto nemôže povedať,  že má neobmedzené možnosti v počte vstupeniek na jednotlivé, napriek tomu sme presvedčení a urobíme všetko preto, aby sme našim klientom zabezpečili všetko, o čo budú mať záujem.

Dokážete uspokojiť aj vysoko náročných zákazníkov, ktorí majú záujem o top služby? Pripravujete ich na mieru?
Samozrejme je to na klientovi. Privátny jet, limousine service na všetky transfery, rezervácie nami odporúčaných reštaurácií , stretnutie so svojím športovým idolom, celá logistika zájazdu. Je toho veľa, čo môžeme klientom odporučiť, prípadne zabezpečiť podľa ich želania a predstavy.

Súčasťou ponuky sú aj športové mítingy v USA. Predpokladám, že preferované sú zápasy NHL. Ktoré hokejové stretnutia si vyberajú vaši zákazníci najčastejšie?
Evidujeme záujem podujatí v USA, najmä v prípade tenisu a basketbalu, hokejoví fanúšikovia majú záujem prevažne  o kluby, v ktorých hrajú naši, prípadne českí hráči.

Povedzme, že vás osloví zákazník, ktorý by mal záujem navštíviť dostihové Kentucky Derby v americkom Louisville. Je možné vás osloviť aj s individuálnou požiadavkou na podobné podujatia?
To ste trafili priamo do čierneho. Osloviť nás môžu naši klienti s čímkoľvek, ak to nebude obrazne povedané „cesta na Mesiac“. Určite aj netypické požiadavky sa budeme snažiť zabezpečiť v prospech klienta.

Aké novinky aktuálne plánujete pre vašich zákazníkov?
Formula v Monaku má úžasnú atmosféru. Podujatia v Dubaji či Abú-Dhabí majú svoj náboj. Chceme umožniť našim klientom to všetko zažiť. Našim cieľom v krátkej budúcnosti je  prepojenie voľného času v mieste zájazdu za športom aj s aktivitami v oblasti módy a hudby.

CALVERA                                                   Photos: Sport Travel

www.sporttravel.sk

Mohlo by sa Vám páčiť