Hľadať

Spomienky odeté v strašidelných kostýmoch

V minulosti sme zvyčajne sviatočný „dušičkový“ čas trávili hlavne pri tajomnom svite sviečok a spomienkach na ľudí, ktorí už nie sú s nami. V súčasnosti čoraz častejšie siahame po obľúbenej americkej zábave „Halloweene“, ktorá sa nesie v znamení strašidelných kostýmov a bohatých večierkov.

Proti gustu žiadny dišputát. Kto má radšej tichú spomienku na svojich blízkych, určite preferuje zapálenie sviece na cintoríne. Ticho, pokojná hudba, posedenie s rodinou budú mať vždy svoje čaro. A tieto chvíle neprekoná žiadny nový trend zo zahraničia.

Na druhej strane však môžeme sledovať udomácňovanie Halloweenu aj u nás. Tak prečo nevenovať pár riadkov tomuto sviatku, počas ktorého sa koná nespočetne veľa rozličných večierkov – od detských party, až po nákladné večierky.
Večierky pri príležitosti Halloweenu organizujú aj zaujímavé a úspešné osobnosti z prostredia showbiznisu. O ich veľkoleposti svedčia mnohé fotografické zábery plné strašidelných kostýmov, či známych mien. K mimoriadne úspešným patria party, ktoré organizuje Heidi Klum so svojím manželom, spevákom Sealom.

Deň pred 1. novembrom sa tak rôzne mestá  na celom svete odejú do „halloweenských“ kostýmov, aby predviedli to, čo dokáže ľudská vynaliezavosť a kreativita. Pre populárne osobnosti v New Yorku, Los Angeles, či v Londýne nastáva čas, kedy sa môžu odvážnejšie obliecť, odhaliť svoje vnady, v prípade speváčky Mariah Carey to platí dvojnásobne, či sa len zabávať v spoločnosti svojich priateľov, alebo známych.

Prajeme vám príjemnú zábavu.

NIPOS     Photos: ISIFA

GALLERY

www.halloween.com

Mohlo by sa Vám páčiť