Hľadať

Spoznajte rozprávkový luxus s Luxury India Holidays

Cestovanie je jedným z najfascinujúcejších pôžitkov. Umožňuje spoznávať nové kraje, mentalitu národov, ale ponúka i možnosť príjemného odpočinku a relaxu. Ak túžite po skutočne neopakovateľnom zážitku, neváhajte využiť služby spoločnosti, ktorá myslí naozaj na všetko. Svojim klientom sprostredkúva svet nevšedných krás a znamenitého luxusu.

Máte slabosť pre mystiku, starobylé kultúry, ale i prekrásne kultúrne pamiatky? V takom prípade je Luxury India Holidays pre vás ako stvorená. Už samotný názov naznačuje, že spoločnosť poskytuje patričný komfort a zabezpečuje služby na najvyššej úrovni. Naplno rozumie potrebám vážených klientov, hľadajúcich oddych, súkromie, ale i krásu a pôžitok.

Spoločnosť Luxury India Holidays nahradila už jestvujúcu India Insight Tours. V súčasnosti sa teší vysokej dôvere, pričom využíva služby významných partnerov po celom svete. Prostredníctvom nich prichádza do kontaktu s klientmi, ktorí tužia navštíviť čarovnú Indiu.
Okrem spoznávania druhej najľudnatejšej krajiny zeme, Luxury India Holidays ponúka aj možnosť nahliadnuť do neďalekého vysokohorského Nepálu a Bhutánu, ale i kúzelných Maledív a Srí Lanky. Záleží len na tom, čo si vyberiete.

Už od prvých momentov zistíte, že je o vás postarané naozaj kráľovsky. Mnohí bývalí klienti sa do Indie vracajú s radosťou, pretože táto krajina v nich vyvoláva najkrajšie spomienky. Veď priznajme si, kto z nás by nechcel byť čo i len na okamih prítomný na typickej indickej svadbe? Luxury India Holidays ponúka viac než to – môžete prežiť svoj vlastný sobáš v Jaipure, hlavnom meste provincie Rajasthan, v pôsobivom raiputskom štýle. Vždy ide o veľkolepú udalosť, majestátnu i romantickú zároveň. K neveste i ženíchovi sa pristupuje s patričnou úctou a noblesou. Luxury India Holidays zabezpečuje prítomnosť kňaza, ktorý vedie obrad v duchu miestnej tradície, pričom na svadbe znie typická indická hudba. Spoločnosť sa stará aj o organizáciu slávnostného obeda, večere, večerného kokteilu i o bohatú kvetinovú výzdobu. Neopakovateľný zážitok ceremónie je zachytený na exkluzívnom videozázname. Po obrade prirodzene nasleduje svadobná cesta. Môžete stráviť 12 dní a 11 nocí v luxusných indických strediskách ponúkajúcich nezameniteľný prepych a komfort. Plánovaný program je bohatý, začína sa v príjemnom Chennay a poslednou zastávkou je Ágra preslávená fascinujúcim unikátom – rozprávkovým palácom Taj Mahal.

Indická svadba a svadobná cesta nie sú jedinými, čo Luxury India Holidays ponúka. Zvoliť si môžete napríklad ozdravovací pobyt v prepychových kúpeľoch. Tamojšie zariadenia sa sústreďujú na 4 základné procesy – očistu ducha, tela, kvalitné a zdravé stravovanie a v neposlednom rade využitie relaxácie a špeciálnej liečby, ktorá zdôrazní krásu a myseľ uvedie do stavu odpočinku. Tzv. duševným balzamom Indie je Ayurveda, tradičný medicínsky systém čerpajúci zo starovekých múdrostí. Vaše fyzické, duševné i emočné skúsenosti sa môžu dostať na vyššiu úroveň prostredníctvom jogy. Základná myšlienka tohto cvičenia spočíva v presvedčení, že životné šťastie a spokojnosť nastávajú pri perfektnom súlade medzi silným telom a čistou mysľou.

Luxury India Holidays spolupracuje so sieťou rozmanitých hotelov. Plážové rezorty rozprestierajúce sa v objatí azúrového mora sú Vám kedykoľvek k dispozícii. Zlatistý, jemný piesok, povievajúce palmy a pohostinnosť milých, usmievavých ľudí sú len zlomkom z toho, čo ponúkajú. Obľúbené rezorty Goa, Leela, Park Hyatt sú zárukou služieb nadštandardnej úrovne.

India, to je aj divoká a nespútaná príroda. Krajinu zdobí množstvo národných párkov, a rezervácii s nesmiernym bohatstvom všakovakej zveri, od majestátnych tigrov, až po vzácne vtáky, plazy, či cicavce. Národný park Kanha poslúžil ako skvelý námet pri písaní pútavého príbehu o chlapcovi Mauglím z „Knihy džunglí“..

Provincia Rajasthan je doslovným klenotom Indie. Ukrýva prekrásne paláce a mohutné starobylé pevnosti, z ktorých mnohé ešte aj v súčasnosti hrdo stoja či už na kopcoch alebo útesoch. Boli vybudované, aby oslavovali kráľovstvo. V súčasnosti sú verejnosti opäť prístupné a aj napriek mnohým rokom si zachovávajú starobylý šarm a tradíciu.

Dobrodružstvo s Luxury India Holidays pokračuje prehliadkou očarujúcich Himalájí. Ak však máte predsa len radšej pohodlie, môžete stráviť neopakovateľných 8 dní a 7 nocí vzrušujúcou cestou v „Kráľovskom vlaku“ /Maharaja‘s Train/, ktorý sa pýši luxusným prívlastkom „palác na kolesách.“. Každú stredu večer od septembra do apríla vyráža z hlavného mesta krajiny, New Delhí. V rámci jednotlivých zastávok vás čaká prehliadka historických pamätihodností, pútavé turistické prehliadky, návšteva národných párkov, nevšedného ťavieho safari i očarujúci pohľad na slnkom zaliate pieskové duny. Občerstvenie je zabezpečené priamo vo vlaku /bohaté raňajky, obed i večera/, ale v prípadne nevšedných príležitostí môžete stolovať dokonca i v palácoch alebo luxusných hoteloch / napr. Rambagh Palace Hotel, Umaid Bhawan Palace/. V „Kráľovskom vlaku“ si môžete zarezervovať minimálne 4 noci. Návrat je vždy po absolvovaní určeného programu, do hlavného mesta Indie, New Delhí.

Spoločnosť Luxury India Holidays disponuje skutočne pestrou paletou služieb, pričom myslí na vaše pohodlie a ponúka luxus na vysokej úrovni. Vyberte si ktorúkoľvek z jej ponúkaných možností a prežite neopakovateľné momenty, ktoré budú patriť k tým najkrajším.

Marcel Letko    Photos: ISIFA

www.luxuryindiaholidays.com

Mohlo by sa Vám páčiť