Hľadať

Spoznávajte krásy Karibiku s Royal Caribbean International

Žiadna iná lodná spoločnosť nepozná exotický Karibik lepšie ako Royal Caribbean International. Vďaka prvotriednym službám v americkom štýle s nádychom európskej elegancie a pestrému programu na palube sa vzrušujúce plavby nádhernými loďami stanú pre vás i pre vašich priateľov nezabudnuteľnými.

Zaujímavé, neformálne plavby plné zábavy priťahujú pozornosť nielen skúsených lodných dovolenkárov, ale aj úplných začiatočníkov. Všetkých láka príjemná predstava vzrušujúceho luxusného výletu, prekrásne piesočnaté pláže, belasé more, vysoké palmy vejúce vo vetre…Karibik je jednoducho úžasný.
Počas cesty na vás čaká mnoho dobrodružstiev. Vďaka Royal Caribbean International môžete spoznať viacero krás – tropický dažďový prales El Younque v Portoriku, jedinečný ostrov Grand Cayman, očarujúce Bahamy, prírodnú rezerváciu Christoffel National Park na ostrove Curacao s vegetáciou bohatou na kaktusy, ale aj jedno z centier mayskej civilizácie čarovný ostrov Cozumel.

Nuda počas plavby v žiadnom prípade nehrozí – cestujúci môžu športovať, čľapkať sa v bazéne alebo využívať služby fitness zariadení. Na palube hrá živá hudba, konajú sa viaceré zábavné programy, pričom účasť pasažierov v nich je vítaná. Na svoje si prídu i deti, o ktoré je v prípade potreby taktiež skvele postarané.

Spoločnosť Royal Caribbean International reprezentuje vysoká úroveň ubytovacích a stravovacích služieb. Kvalita je prvoradá a radosť, či úsmev cestujúcich sú skvelou odmenou za vynaložené úsilie. Šancu zúčastniť sa jedinečného výletu do Karibiku môžu využiť nielen manželské páry bez záväzkov, zamestnanci Royal Caribbean International na palube radi privítajú i rodiny s deťmi, ale aj slobodných ľudí bezstarostne si užívajúcich neopakovateľné okamihy života.

Určite nič nepokazíte, ak na palubu vstúpite v pohodlnom športovom oblečení. Je vhodné zvoliť topánky s nižším podpätkom, hlavne kvôli rozmanitým športovým aktivitám, ktorým je možné na lodi sa venovať. So sebou si môžete priniesť niekoľko kusov plaviek, oblečenie na viacero príležitosti, i na formálne posedenia. (zapožičanie smokingu je možné dohodnúť aj na palube). Nezabudnite ešte na vhodnú prechádzkovú obuv, klobúk, slnečné okuliare, fotoaparát, ďalekohľad, či kameru, aby ste si niektoré krásy mohli zachytiť a ostala vám na ne pekná pamiatka.

Marcel Letko            Photos: Royal Caribbean Press

www.royalcaribbean.com
www.oneworldtravel.sk
www.luxusneplavby.sk

Mohlo by sa Vám páčiť