Hľadať

Štíhla a krásna s dokonalou postavou vďaka ZION SPA PREMIUM

Štíhla a krásna s dokonalou postavou vďaka ZION SPA PREMIUM

Ako docieliť dokonalé krivky s minimálnou snahou? Poznáme odpoveď. Kto raz vyskúša procedúry v ZION SPA PREMIUM v hoteli Sheraton Bratislava, nedá na ne dopustiť. Sú skvelým riešením tvarovania postavy predovšetkým pre tých, ktorí sú v neustálom zhone a nemajú veľa času.

ZION SPA vás očarí kombináciou elegantného dizajnu s atmosférou pokoja a oddychu. Zároveň svojím bohatým výberom kvalitných spa terapií kladie dôraz na vaše individuálne požiadavky. Konkrétne špeciálne procedúry pre formovanie postavy sú vytvorené pre maximálny relax tela a duše tak, aby rozžiarili nielen váš výzor, ale aj vašu dušu.

 

Najlepšie anti-celulitídne ošetrenie

Takmer pre každého sú najproblematickejšou partiou tela pozadie a stehná. Docieliť ich spevnenie len prostredníctvom športu si vyžaduje dostatok času. Pomôcť si k pevnému tvaru týchto partií a dosiahnuť fantastický lifting môžete prostredníctvom anti-celulitídneho ošetrenia. Táto jedinečná terapia sa pomocou CACI Electro nástavca s 24 valcami perfektne prispôsobí obrysom tela. Prostredníctvom týchto valcov zároveň pôsobí aj mikroprúd aplikovaný na cieľové oblasti. Ten efektívne rozbíja tukové vankúšiky a urýchľuje tak proces detoxikácie. Výsledkom je pevnejšia pokožka.

Slimtone ošetrenie

Cvičiť sa dá aj bez potu, a to vďaka Slimtone ošetreniu. Dvadsaťminútová procedúra sa rovná 360 perfektným opakovaniam v posilňovni. Kľúčové oblasti ako stehná, poprsie, brucho a zadok sa počas nej dvíhajú a tvarujú, čím sa dosiahne merateľná strata centimetrov a zlepší sa vzhľad celulitídy.

 

Lymfatické ošetrenie tela

Procedúra, ktorá zmení tvar vášho tela pomocou rovnomernejšieho rozloženia tekutiny. Ošetrenie totiž stimuluje elimináciu lymfy pre očistu tela a celkový detox. Zlepší problémy s lymfatickou stagnáciou, celulitídou a zadržiavaním vody. Vyskúšať ho môžete v spojení s ošetrením Slimtone a s detoxom.

 

Omladzujúci telový zábal

Omladzujúce telové ošetrenie, ktoré dokonale obnoví vašu pokožku. Obsahuje totiž osviežujúci telový píling a výživovú telovú masku proti starnutiu. Prirodzené antioxidačné účinky tohto ošetrenia zvýšia odvodňovanie tela a maximalizujú hydratáciu. Zároveň docielite hladkú dokonalosť a vyživenie pokožky, aby vaše telo pociťovalo nebeskú pohodu.

Luxusné ošetrenia by Linda Meredith

Na ošetrenia od Lindy Meredith nedajú dopustiť hviezdy ako Madonna, Gwyneth Paltrow či Victoria Beckham. V jej produktoch sa totiž snúbi veda s najlepšími ingredienciami pochádzajúcimi z prírodných zdrojov. Počas ošetrení sa využíva kyslík ako najúčinnejší prírodný regeneračný prvok s cieľom hydratácie pokožky a vyplnenia vrások. Jej produkty dokážu zázraky v spojení s jedinečným liftingovým prístrojom značky CACI, ktorý trénuje svaly tváre, vyhladzuje jemné vrásky a poskytuje okamžitý liftingový efekt.

 

Okrem ošetrení ponúka ZION SPA na viac ako 800 m2 aj vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu a oddychovú miestnosť Deep Relaxation. Tá poskytuje oddych v privátnej atmosfére na mieste z prírodných materiálov dreva a kameňov len za zvukov a vôní prírody. A to všetko v blízkosti centra Bratislavy na promenáde s rozsiahlym nábrežným parkom s výhľadom na Dunaj.

 

Text a fotografie: Zion Spa

 

http://zionspa.sk

 

 

Mohlo by sa Vám páčiť