Hľadať

Štvornásobne ostrejší obraz

Filmoví fanatici sa môžu tešiť, Sony prináša 3D Blu-ray prehrávač BDP-S790 s rozlíšením 4k. Tento formát predstavuje ekvivalent štvornásobku Full HD, čo znamená detaily ostré ako britva. Čistému obrazu sekunduje vylepšený osemkanálový zvuk, ktorý nadchne každého audiofila. Podpora Wi-Fi, 3D režimu, webových služieb, či telefonovania cez internet sú samozrejmosťou. Nová S790ka uspokojí aj najnáročnejšie kritéria a tak nezostáva nič iné, len sa odovzdať filmovým dobrodružstvám!


Dych vyrážajúce detaily

Prehrávač Sony BDP-S790 prináša budúcnosť domáceho kina už dnes. S technológiou Digital Cinema 4K si vychutnáte obraz v rozlíšení  4 096 x 2 160, čo predstavuje viac ako štvornásobný počet pixelov oproti formátu Full HD. Vizuálne detaily, ktoré s S790kou uvidíte vám doslova vyrazia dych. Na čo však takéto rozlíšenie, keď sa dnes obsah či TV v 4K rozlíšení zháňajú ťažko? S790ka dokáže vďaka pokročilým technológiám a svojmu rozlíšeniu vylepšiť obraz nižšej kvality. Napríklad videá z internetu v nízkej kvalite do kvality porovnateľnej s Full HD. Sledovanie obľúbených videí na Youtube tak naberie úplne iný rozmer. Podobný zážitok vám poskytnú aj staršie filmy na DVD nosičoch, ktoré si po konverzii vychutnáte vo vysokom rozlíšení s čistým obrazom. Prehrávač taktiež podporuje osemkanálový zvuk, ktorý doplňuje a kompletizuje výnimočný filmový zážitok. Pre fanúšikov 3D je pripravená možnosť konverzie obrazu z formátu 2D do 3D. Prehrávač zvládne všetky bežné formáty médií – Blue-ray 3D, Blue-ray, DVD a CD. Integrované sú tiež USB a HDMI porty.


Technológie ktoré vás potešia

Sony si pripravilo aj ďalšie vychytávky, ktoré vám spríjemnia chvíle oddychu. Podpora zabudovaného Wi-Fi umožní komunikáciu televízora s počítačom bez nutnosti prepojenia káblom. Ak ste majiteľom smarfónu, S790tku môžete pohodlne ovládať aj prostredníctvom aplikácie Media Remote. Navyše môžete zo smartfónu na obrazovku televízora posielať obrázky, fotky aj webové stránky. V obývačke tak už nemusia zavadzať zbytočné káble. Vďaka aplikácii Skype si môžete vychutnať obrazový rozhovor s najbližšími priamo na obrazovke televízora. Pre starostlivých rodičov je pripravená detská zámka a rodičovská kontrola, ktorá uchráni vaše ratolesti pred nevhodným obsahom. Funkcia BRAVIA Sync, umožňuje synchronizáciu zariadenia s televízormi BRAVIA bez nutnosti používania dvoch ovládačov. Zariadenie sa automaticky zapne a vypne pri zapnutí, resp. vypnutí televízora. S novým prehrávačom Sony BDP-S790 jednoducho nič nie je nemožné.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť