Hľadať

Super rýchle USB Sony Micro Vault MACH

Nový USB kľúč Sony Micro Vault MACH charakterizuje extrémne rýchly prenos až 120 MB/s pre čítanie a 90 MB/s pre zápis. Vďačí za to novému rozhraniu USB 3.0. Enormný výkon podčiarkuje elegantné hliníkové telo s vysúvacím USB konektorom a LED indikátorom. USB kľúč s rýchlosťou blesku vo svojom názve je dostupný v kapacite 8, 16, 32 a 64 GB.


Brutálna rýchlosť

Pripravte sa na oveľa rýchlejšie zálohovanie, zdieľanie a nahrávanie vašich mediálnych súborov. Pamäťová jednotka Micro Vault MACH je prvou zo série pamäťových jednotiek typu Flash od spoločnosti Sony s technológiou SuperSpeed USB 3.0 pre výkon, ktorý vás už nikdy nebude brzdiť. Táto pamäťová jednotka je ideálnou pre bežných aj profesionálnych užívateľov, ktorí vyžadujú spoľahlivý a zároveň extrémne rýchly prenos dát. USB Micro Vault MACH umožňuje prenášať dáta rýchlosťou až 120 MB/s pre čítanie a 90 MB/s pre zápis. Takéto rýchlosti využijete najmä pri HD videách, audio a video súboroch vo vysokom rozlíšení. Ich prezeranie priamo s USB bude plynulejšie a kopírovanie oveľa rýchlejšie. USB je kompatibilné aj s 2.0, takže ju môžete používať s PC či inými zariadeniami, ktoré nepodporujú štandard SuperSpeed USB 3.0.


Zachráni zmazané dáta

Elegantné telo pamäťovej jednotky Micro Vault MACH je zhotovené z pevného hliníka a vydrží aj každodennú náročnú prevádzku. Zaisťovací mechanizmus vysúvacieho USB konektora poskytuje výnimočnú bezpečnosť a zároveň umožňuje zmenšiť rozmery jednotky, čím sa ešte viac zvýšila jej mobilita. K dispozícii je aj praktický LED indikátor, ktorý vizuálne informuje o prenose dát. Jedinečnú spoľahlivosť jednotiek podčiarkuje ich 5-ročná záručná lehota. Ďalšou výhodou USB Micro Vault MACH je dostupný softvér File Rescue a x – Pict Story. Softvér File Rescue umožňuje užívateľom obnoviť dôležité dáta, ktoré sa omylom odstránili. Softvér x – Pict Story zase uľahčuje tvorbu automatických prezentácií fotografií zo súborov uložených na USB.

Super rýchle USB Micro Vault MACH spoločnosti Sony sú v predaji od januára 2012 za 21,6 EUR s 8 GB kapacitou, za 43,27 EUR so 16 GB kapacitou, za 85,72 EUR s 32 GB kapacitou a za 159,18 EUR so 64 GB kapacitou.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť