Hľadať

Superfast Chrono Porsche 919 Edition – vitajte späť!

Superfast Chrono Porsche 919 Edition – vitajte späť!

V rámci spolupráce so spoločnosťou Porsche Motorsport predstavili hodinári z firmy Chopard hodinky Superfast Chrono Porsche 919 Edition venované modelu Porsche 919 Hybrid. Tento sofistikovaný COSC chronometer s certifikáciou „flyback chronograf“ vyšiel v limitovanej edícii 919 kusov.


Stretnutie dvoch priekopníckych a avantgardných spoločností dokáže priniesť úžasné výsledky. Oslava partnerstva medzi Chopard a Porsche Motorsport, ktoré spoločne pôsobia v seriáli majstrovstiev sveta Endurance Championship (vytrvalostných pretekov), priniesla skvelý hodinársky skvost –  edíciu hodiniek Superfast Chrono Porsche 919.

small

Každé hodinky z tejto kolekcie sú  ako vynikajúce pretekárske autá od Porsche. Tentoraz hodinky v kolekcii Superfast stelesňujú množstvo superlatívov, a zároveň predstavujú spojenie s automobilovými pretekmi.

Sofistikované hodinky s exkluzívnou úpravou

Nový model hodiniek Superfast Chrono Porsche 919 Edition je v súzvuku s týmto prístupom. Impozantne veľký chronograf s priemerom puzdra 45 mm a funkciou „flyback“ je založený na mechanickom modeli Chopard 03,05-M, pričom spĺňa parametre certifikátu COSC. Samotné srdce – „motor“ – hodiniek môže majiteľ obdivovať cez zafírové sklo s vyrytým nápisom „Official Timing partner Porsche Motorsport“.
Na inšpiráciu novým Porsche 919 Hybrid poukazujú pruhy na ciferníku, ktoré evokujú zadný difúzor pretekárskeho vozidla. Symbol „919″ zasa objavíte vo vnútri červeného obdĺžnika, ktorý je umiestnený v malom ciferníku hodiniek, pričom je zhodný s počtom pretekárskych automobilov Porsche. Napokon, gumový náramok je inšpirovaný hladkými pretekárskymi pneumatikami.

small_1

Tento nový sofistikovaný a výkonný „Superfast“ chronograf sa môže pochváliť exkluzívnym charakterom, ktorý poukazuje na súboje legendárnych vozidiel Porsche na dráhach pretekárskych okruhov.

Nová edícia Superfast Chrono Porsche 919 Edition od spoločnosti Chopard sa vyrába v prísne obmedzenom počte 919 kusov. Vyhradená je pre ľudí, ktorí sú dynamickí ako automobily značky Porsche.

Filip Fritz
Photos: Chopard Press
www.chopard.com

Mohlo by sa Vám páčiť