Hľadať

Tam, kde sychravé počasie nikomu nevadí

Utečte pred sychravým a chladným počasím a príďte sa zahriať a odpočinúť si do jedných z najväčších termálnych a saunových svetov v Rakúsku priamo na českých hraniciach. Zatiaľ čo jeseň začína ponúkať svoju chladnú variantu a nevľúdne počasie mnohých rozladilo, v kúpeľoch Therme Laa vám bude príjemne. Teplo a vôňa v taj najkrajšej podobe dodá hradná, fínska či aróma sauna alebo soľný a kráľovský parný kúpeľ.

Wellness a kúpeľný komplex Therme Laa – Hotel & Spa sa nachádza v dolnorakúskom Weinvierteli necelú hodinu cesty z Brna. Moderný a komfortný štvorhviezdičkový hotel Therme Laa Superior je s hlavným termálnym komplexom prepojený panoramatickým skleneným „Mostom zmyslov“ tak, že počas svojho pobytu sa budete na nepriazeň počasia pozerať len od termálneho bazénu s teplotou až 36 °C alebo napríklad z odpočivárne luxusnej hotelovej sauny. Špeciálnym bonusom pre hostí z Českej republiky a Slovenska je personál hovoriaci po česky.

Pre chladné jesenné dni pripravil komplex Therme Laa rôzne varianty cenovo výhodnej ponuky, ktorá sa dá využiť do 24. decembra 2009 podľa dostupnosti izieb. Môžete si vybrať rozličnú dĺžku pobytu. Napríklad za tzv. „Relax v týždni“ – pobyt na 5 nocí v dvojlôžkovej izbe superior zaplatíte za osobu 79 EUR/noc vrátane polpenzie. Nástup pobytu je v nedeľu. Ďalším variantom je „Wellness a odpočinok v týždni“ na 4 noci s nástupom v nedeľu alebo v pondelok. Za osobu zaplatíte 89 EUR/noc s polpenziou.

Pri všetkých ponukách sú v cene okrem iného zahrnuté nasledujúce služby:

·    bohaté raňajky formou švédskych stolov
·    ľahký popoludňajší olovrant „Spa Snack“
·    večera o piatich chodoch
·    uvítací ovocný pozdrav na izbe
·    denne fľaša vitálnej minerálnej vody na izbe zadarmo
·    celodenný voľný vstup (7 – 22 hod.) do separátneho exkluzívneho hotelového Spa
·    možnosť celodenného využitia (8.30 – 22.00 hod.) termálnych kúpeľov Laa bez             

      príplatku (v hodnote 25,80 EUR)
·    Therme Laa Spa Bag (taška) s mäkkým a hebkým županom a osuškami počas doby

     pobytu
·    zadarmo internetové pripojenie a Wireless LAN
·    parkovacie miesto v hotelovej podzemnej garáži
·    denne detská animácia zadarmo
·    bezplatné využitie kardio zóny
·    zadarmo cvičenie fitness, vodná gymnastika, pilates, reaktívny tréning, atď. podľa        

     programu 
·    každú sobotu ochutnávky vín zadarmo s vinármi regiónu Weinviertel


Čo komplex Therme Laa – Hotel & Spa ponúka

Termálny bazén s plochou 115 m2, vonkajšia vírivka, vodopády, soľný vonkajší bazén s podvodnou hudbou a teplotou vody 36 °C, vonkajší bazén s teplotou vody 28°C, jeden z najväčších saunových svetov v Rakúsku s plochou 1500 m2 (procedúry so soľou, medom, mliekom, čokoládou, bylinkové sanatórium, aromatická, fínska a hradná sauna, soľné a kráľovské parné kúpele, odpočinkové a relaxačné miestnosti s vodnými lôžkami Panta Rhei), masážne programy, odpočinkové miestnosti (Ticho, Teplo, Sen), zimná záhrada, termálne kino, starostlivosť o tvár i celé telo.

Pre športovo založených hostí je k dispozícii zadarmo kardio a fitness zóna, možnosť vypožičania bicyklov alebo si môžete vyskúšať novú formu pohybu tzv. reaktívny tréning. Ide o spojenie behu, chôdze, alebo vodnej gymnastiky či aerobiku so zariadením XCO®-Trainer, ktoré je podobné dutým činkám naplneným špeciálnymi granulami, ktoré sa v súvislosti s pohybom stávajú zotrvačnou hmotou s dvojitým tréningovým efektom. Do hotela Therme Laa Superior môžete tiež vziať svojho štvornohého miláčika. Majitelia psov zaplatia za svojho zvieracieho priateľa 15 eur/noc.


Perfektný servis i pre deti

V detskom svete nájdete všetko pre to, aby vaše deti boli spokojné. Vnútorný bazén s termálnou vodou s teplotou cca. 34°C, ktorá je vhodná i pre batoľatá. Šmykľavky a 90m dlhý tobogan „Fantasia“ so svetelnými a zvukovými efektmi. Lehátka hneď pri bazéne, aby rodičia na svoje deti dobre videli. Detský kútik s kuchynkou pre hry, maľovanie a tvorenie. Projekčné plátno s každodennou projekciou rozprávok. Denne je pripravený zábavný program pre deti, ako je bábkové divadlo, súťaže, modelovanie, karaoke, kino a viac. Detskú animáciu zabezpečuje personál s pedagogickým vzdelaním.

Words & Photos: Accedogroup

www.therme-laa.at

Mohlo by sa Vám páčiť