Hľadať

Tenisová „star“ na Slovensku

Pred dvoma týždňami potešila všetkých tenisových fanúšikov návšteva svetovej jednotky, srbského tenistu Novaka Djokoviča. V hoteli Kempinski River Park sa konala tlačová konferencia, po ktorej už nasledovalo stretnutie s mladými tenistami v NTC a neskôr podvečer skvelá exhibícia Tennis Classic.

Slovensko navštívila pravá športová „star“. O tom svedčila aj nebývalá záplava novinárov v hoteli Kempinski River Park, ktorých prekvapil skvelý srbský tenista a momentálne svetová jednotka Novak Djokovič. Ten ukázal, že dokáže byť absolútne skromný, aj napriek sláve, ktorú si vydobyl na svetových tenisových dvorcoch. Do Bratislavy pricestoval na súkromnom lietadle rovno z Londýna, kde zvíťazil v Turnaji majstrov.

Spolu s ním sa tlačovky zúčastnil aj Novakov tréner, Slovák Marián Vajda, a slovenský tenista Martin Kližan. Atmosféra bola skvelá, plná zábavy a vtipných odpovedí všetkých aktérov. Okrem iných odpovedí sme sa dozvedeli, že Novakov tréner nastúpi po jeho boku vo štvorhre, ktorá oficiálne ukončí jeho kariéru.
Ako dopadla exhibícia Tennis Classic s hviezdou Novakom Djokovičom už iste viete. My len môžeme doplniť, že účasť skvelých osobností vždy prináša úspech a to sa potvrdilo aj tento raz.

Words & Photo: CALVERA

www.tennisclassic.eu

Mohlo by sa Vám páčiť