Hľadať

To najlepšie na Milliardcity.com

Odkaz Julesa Verna s dôrazom na luxusné vízie budúcnosti, ktoré majú veľkú šancu stať sa realitou. Taká je hlavná téma najnovšieho vydania novín Milliard Sun – kontaktného periodika portálu Milliardcity.com. Tí z vás, ktorí sú zaradení v našej databáze, si nový Milliard Sun našli v schránkach či na stoloch v kancelárii.

Obsah najnovšieho čísla môžeme smelo označiť za veľmi zaujímavý a práve to je dôvod, prečo by bolo na škodu nepodeliť sa aspoň o jeho časť aj na portáli Milliardcity.com. Číslo je venované hlavne vzducholodiam – konceptu novej „zážitkovej“ dopravy, ktorá má veľkú nádej na realizáciu. Na stránkach našich novín dostal významný priestor aj Jules Verne, avšak z netradičného a nekonvenčného pohľadu. Od nedele 10. mája teda na tejto stránke nájdete každý deň jeden z najlepších článkov z novín Milliard Sun.

Exkluzívne: Tino Schaedler

Ako prvý sa na webe objaví exkluzívny rozhovor s Tinom Schaedlerom, nemeckým art directorom a architektom žijúcim v USA, ktorého prácu môžete obdivovať v mnohých veľkofilmoch (Harry Potter či Prince of Persia). Nás však zaujímal hlavne koncept vzducholode Strato Crusier, na ktorej návrhu sa spolupodieľal.  „Vzdušným korábom“ sa venuje aj článok o Jeanovi M. Massaudovi a jeho koncepte vzducholode Manned Cloud. O tom, že hangár pre vzducholode starý desiatky rokov sa môže premeniť na exkluzívny a exotický dovolenkový rezort, si prečítate v článku Exotické dedičstvo vzducholodí.


Zamerané na Verna

Jules Verne dostal priestor v ďalšom exkluzívnom rozhovore, tentokrát s českým spisovateľom Ondřejom Neffom. Verne je jeho celoživotnou vášňou. Reportáž priamo z francúzskeho mesta Nantes, kde Verne prežil svoje detstvo taktiež osvieži obsah nášho portálu. Milliardcity ďalej o pár dní predstaví hotel Aria v Prahe, ktorý získal ocenenie najluxusnejší hotel sveta. Prinesie aj rozhovor s jeho riaditeľom Jiřím Hlavatým.


Nový štýl komunikácie

Naše noviny, ktoré majú jedinečné postavenie na slovenskom trhu – či už ide o formu distribúcie alebo formát a spôsob komunikácie s čitateľom – sa vám „prihovárajú“ už štvrtý raz. Náš tím robí počas prípravy každého čísla maximum s jediným cieľom. Priniesť vám exkluzívny obsah. Taký, aký nie je možné nájsť v žiadnom slovenskom či českom periodiku. Milliard Sun nie je možné kúpiť v predajnej sieti, je exkluzívne distribuovaný vybraným VIP „obyvateľom mesta“ Milliardcity. Ak máte záujem, aby sa v pravidelných dvojmesačných intervaloch objavoval aj u vás doma či vo firme, napíšte nám, aký je dôvod vášho záujmu a my vás zaradíme do našej databázy.

Milliardcity sa rozhodlo urobiť krok smerom k svojim pravidelným čitateľom a ostať s nimi v kontakte nielen prostredníctvom samotného portálu Milliardcity.com. Odteraz nájdete informácie o novinkách, pridaných článkoch a udalostiach aj v našom profile na portáli Facebook a v informačnej sieti Twitter. Ak chcete ostať s našim virtuálnym mestom v kontakte, staňte sa na Facebooku fanúšikom stránky Milliardcity.com, alebo si nás najdite aj na Twitteri.

Za priazeň vám ďakuje kolektív Milliardcity.com 

Mohlo by sa Vám páčiť