Hľadať

To najlepšie z filmového festivalu v Cannes

Ohliadnite sa spolu s nami za fenomenálnym festivalom vo francúzskom Cannes a nechajte sa inšpirovať líčením hviezd z červeného koberca. Tento rok festivalu dominovalo jemné líčenie rovnako ako výrazné linky exotických krások. Vďaka L´Oréal Paris a radám našej vizážistky Renaty Zelinkovej sa môžete s rovnakým lookom stať hviezdou aj vy!


Laetitia Casta

Laetitia ako francúzska topmodelka, herečka a správna módna ikona vie, ako sa nalíčiť, aby vyzerala prirodzene krásne sexi.
Renata Zelinková radí: Vďaka make-upu True Match, odtieň C1 Rose Ivory Laetitia jednoducho docielila dokonalú pleť, ktorú potom nechala vyniknúť v žiari reflektorov.
Oči sú nalíčené jemne a rafinovane. S paletkou očných tieňov Color Riche Les Ombres Nude Lingierie si to môžete skúsiť tiež. Tento typ líčenia sa hodí aj pre ženy s tzv. zapadnutými viečkami. Na pohyblivú časť viečka naneste tieň v jemnom, lesknúcom sa a nenápadnom odtieni a v prirodzenom ohybe oka zvýraznite pomocou kontrastného tmavšieho odtieňa hĺbku očí. Na riasy použite špirálu Lash Architect 4D, ktorá dodá celému looku intenzitu a kontrast.

Celý look je založený na výrazných červených perách. Pery nalíčte veľmi precízne s pomocou štetca na pery a nezabudnite dôkladne rešpektovať tvar pier. Použiť môžete rovnako ako Laetitia rúž Color Riche Kiss and Blush. Už sám názov zvádza k tomu, aby ste sa odvážila a s červenou na perách vyrazila do sveta. Pre lepšiu trvanlivosť rúž otlačte do servítky a naneste ešte raz.

Glam Bronze Duo 102 použila Laetitia ako multifunkčné líčidlo. Bronzerom si nalíčila nielen tvár, ale tmavšiu farbu z palety použila aj na oči.


Ximena Navarette

Krásna mexická modelka Ximena Navarette nás na červenom koberci uchvátila hneď niekoľkokrát. Vykúzlite si rovnaký look vďaka radám Renaty Zelinkovej.
Červené šaty a rovnako výrazný make-up. Na to vsadila krásna Ximena.
Ako prvé nalíčte oči s ceruzkou Color Riche Le Khol. Linku nakreslite okolo rias hore i dolu. Pri vonkajšom kútiku oko nalíčte smerom von a ľahko hore. Linkou vytvoríte perfektný základ pre ďalšie líčenie.
Ďalej použite dva jednotlivé očné tiene Color Infallible 037 Metalic Lilac a Color Infallible 02 Hourglass Beige. Tmavšiu farbu tieňa naneste na viečko a cez celú linku. Svetlý tieň naneste do vnútorného kútika, aby oko získalo plastickosť a lesk. K nanesení použite aplikátor alebo štetec a krúživými pohybmi tiene prepojte. Táto farebnosť sa skvele hodí k hnedým očiam. Dôležitou bodkou k dokonalému nalíčeniu očí je špirála. Použite napríklad Volume Million Lashes Excess. Vďaka nej získajú vaše riasy objem.

K výrazným očiam patria jemne nalíčené pery, s ktorými tvoria nerozlučnú kombináciu. Vyskúšajte rúž Color Riche 303 Rose tendre a budete vyzerať ako filmová hviezda aj vy.

Words & Photos: Cz.Loreal

www.lorealparis.sk

Mohlo by sa Vám páčiť